تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» در سیمرغ برگزار می‌شود

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ گفت: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» با حضور کیومرث باغستانی نویسنده و شاعر بومی که داری تألیفات و آثار متعددی و جوایز بی‌شماری است برگزار می‌شود.

نعیمه خنکدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما، اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان سیمرغ در راستای شکوفایی استعداد اعضا، رشد خلاقیت و بهره‌گیری از اوقات فراغت همچنین آشنایی با مفاخر علمی و هنری استان و شهرستان سلسله نشست‌هایی مستمر با عنوان «چِلچِلا و چِش روشنی» برگزار می‌کند.

 

وی افزود: این برنامه ویژه اعضای نوجوان مرکز بوده و تا امروز دو دوره از این نشست‌ها با حضور نویسندگان و شاعران مطرح استانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ برگزارشده است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان بهانه‌ای شد تا بار دیگر از حضور یک فرهیخته در رشته ادبیات به‌خصوص در بخش کودک و نوجوانان بهره ببریم، تصریح کرد: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» با حضور کیومرث باغستانی نویسنده و شاعر بومی که داری تألیفات و آثار متعددی و جوایز بی‌شماری است برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» روز سه‌شنبه ساعت ۱۲ در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان سیمرغ شروع می‌شود و تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت.

 

خنکدار در پایان گفت: در این نشست ضمن خوانش آثار منتخب مطالبی با محوریت «چگونه داستان بخوانیم» بیان و به بحث و تبادل‌نظر در این خصوص پرداخته می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران