تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانش آموزان تشنه معنویت هستند/نگاه به چادرنماز سفید دانش‌آموزان تلنگری بر خانواده‌هاست

امام‌جمعه سیمرغ گفت: یقین بدانید دانش آموزان تشنه معنویت هستند و در پی آن راه‌هایی را که خودشان در سایه راهنمایی‌های معلمان برمی‌گزینند و به‌عنوان راه هدایت می‌دانند که ما باید از این مورد به‌عنوان یک فرصت استفاده نماییم.

به گزارش سیمرغ ما، مراسم جشن تکلیف کلیه دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی مدارس شهرستان سیمرغ در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم مسؤولین شهرستانی و دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی، اولیا، معلمان و مدیران مدارس دخترانه حضور داشتند.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در این مراسم اظهار کرد: معلمان جایگاه خاصی در درگاه خداوند دارند و افرادی هستند که را و پوشینه پیامبران را به عاریه گرفته‌اند تا به‌عنوان رسالت الهی تقدیم نو گولان امروز قرار دهند که معلمان را الگوی تمام‌قد در معنویت می‌شناسند.

 

وی افزود: نگاه درروی دل‌نشین دانش آموزان و چادرنماز سفیدشان تلنگری بر خانواده‌هاست که نگذاریم این معصومیت به فراموشی سپرده شود.

 

امام‌جمعه سیمرغ در پایان ضمن تقدیر از زحمات مدیران، معلمان و مربیان مدارس گفت: یقین بدانید دانش آموزان تشنه معنویت هستند و در پی آن راه‌هایی را که خودشان در سایه راهنمایی‌های معلمان برمی‌گزینند و به‌عنوان راه هدایت می‌دانند که ما باید از این مورد به‌عنوان یک فرصت استفاده نماییم.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران