تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارتقاء آموزش هاي مهارتي ناجا افزايش کشفيات را همراه دارد

رئيس مرکز عمليات بازرسي کل ناجا و سرپرست هيئت بازرسي ونظارت آموزشي نيروي انتظامي گفت: توجه به موضوعات قرارگاه جهادي آموزش موجب افزايش قدرت و اعتماد به نفس در کارکنان، رضايتمندي هاي سازماني و رضايت مردم از نيروي انتظامي خواهد شد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار فرامرز اخلاقي، رئيس مرکز عمليات بازرسي کل و سرپرست هيئت بازرسي ونظارت آموزشي نيروي انتظامي در نشستي با حضور فرمانده انتظامي استان، فرمانده درياباني مازندران، معاونتها، روساي پليس هاي تخصصي و بازرسان اعزامي ناجا در ساري، گفت: هدف قرارگاه جهادي آموزش ارتقاء توانمندي هاي علمي و مهارتي کارکنان براي اجراي ماموريت هاي سازماني است.

وي فلسفه تشکيل قرارگاه جهادي آموزش را افزايش سطح آموزش و تقويت توانمندي و آمادگي هاي مهارتي و تخصصي کارکنان که همواره مورد تاکيد سردار فرمانده ناجا بوده است، عنوان کرد.

سردار اخلاقي با اشاره به اينکه با ابلاغ دستور العمل هاي قرارگاه جهادي آموزش مورد تاکيد فرمانده ناجا، شاهد ايجاد تحول و همکاري هاي بين صف و ستاد در سطح ناجا بوده ايم، تصريح کرد: ارتقاء آموزش هاي مهارتي و توجه به اين امر منجر به افزايش کشفيات شده است.

وي با اشاره به اينکه مسئول سازي و مطالبه گري در آموزش از تدابيري است که بايد مدنظر هر فرمانده و يا مسئول قراربگيرد، گفت: توجه به مهارت گرايي يکي ديگر از اهداف قرارگاه جهادي آموزش است که همواره مورد تاکيد قرار گرفته است.

رئيس مرکز عمليات بازرسي کل ناجا ادامه داد: توجه به موضوعات قرارگاه جهادي آموزش موجب افزايش قدرت و اعتماد به نفس در کارکنان، رضايتمندي هاي سازماني و رضايت مردم از نيروي انتظامي خواهد شد.

سردار اخلاقي افزود: در قرارگاه جهادي آموزش که يک مقوله جمعي است نه تنها فرمانده انتظامي استان بلکه تمامي معاونت ها و روساي پليس هاي تخصصي بايد مشارکت داشته باشند.

در ادامه اين نشست سردار سيدمحمود ميرفيضي، فرمانده انتظامي استان مازندران با بيان اين که در زمينه قرارگاه جهادي آموزش کارهاي بسيار خوبي در استان انجام گرفت، گفت : توجه به آموزش موجب تقويت يگان هاي انتظامي و اجراي صحيح ماموريت ها و اهداف سازماني مي شود.

وي همچنين با اشاره به اين که در بحث صيانت بايد هم به دنبال خودپايي و هم به دنبال سازمان پايي باشيم، اظهار داشت: در بازرسي ها بايد حافظ قوانين، مقررات و دستورات فرماندهي و مديريتي تا حصول نتيجه از اجراي آن تا پايين ترين رده سازماني باشيم.

سردار ميرفيضي در خاتمه با تاکيد بر برخورد خوب، متين و شايسته با مردم و ارباب رجوع در برخورد هاي انتظامي، گفت: سلامت اداري و صيانت از کارکنان از مهمترين وظايف فرماندهان و مسئولان بازرسي در يگان هاي انتظامي است.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران