تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت رکورد جهانی «هولاهوپ» توسط جوان قائم‎شهری +تصاویر

جوان ورزشکار قائم شهری رکورد چرخش مداوم حلقه دور کمر (هولاهوپ) را شکست و رکورد ۱۲ ساعت چرخش مداوم و ۵۰ کیلومتر حرکت در این حالت را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از قائم‌آنلاین، میلاد رضایی جوان قائم‌شهری توانست با پیمودن ۵۰کیلومتر در طول ۱۲ ساعت با چرخش مداوم حلقه کمر(هولاهوپ) رکورد این حرکت را به نام خود ثبت کند.

این ورزشکار قائم‌شهری دوشنبه بعد از نماز صبح از عمارت شهرداری این شهر کار خود را آغاز کرد و تا اذان مغرب و عشا و با طی کردن مسافت ۵۰ کیلومتری در سطح شهر قائم‌شهر رکورد این رشته را به نام خود ثبت کند.

میلاد رضایی جوان ۲۶ ساله قائم‌شهری که رکورد خود را ارتقا داد، پس از اتمام و ثبت رکورد، این اقدام خود و ثبت رکوردش را به خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر «محمد بلباسی» تقدیم کرد.

میلاد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار قائم‎آنلاین، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر قائم‌شهر حمایت خوبی را از ثبت رکورد انجام دادند و کمک بسیار شایانی را از رسیدن به این رکورد کردند.

وی افزود: رکورد قبلی این حرکت به نام بنده بود و ۴۵ کیلومتر را در ۱۰ ساعت طی کرده بودم و اکنون این رکورد را ارتقا دادم و به ۵۰ کیلومتر در ۱۲ ساعت رساندم و توسط هیئت ورزش همگانی کشور با فرستادن نماینده این اقدام را تایید و ثبت کرد.

دارنده رکورد جهان در رشته هولاهوپ بیان کرد: این رکورد را به شهدای مدافع حرم که امنیت کشور را مدیون آنان هستیم تقدیم می‌کنم و به نمایندگی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم آن را به خانواده شهید محمد بلباسی اهدا کردم.

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران