تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمکت‌های موفق در لیگ یک+عکس

تغییرات صورت گرفته روی نیمکت ایرانجوان بوشهر و نساجی مازندران مثبت بوده است.

به گزارش سیمرغ ما،

البته تغییر در کادر فنی تیم نساجی اجتناب ناپذیر بوده. بعد از رفتن محمود فکری هدایت تیم به حسین مسگر ساروی محول شد. مربی آرام و اخلاق  گرای فوتبال قا ئمشهر که در دوران بازیگری پیراهن تیم ملی را هم برتن کرد و اگر چه بازیکن تیم صنعت نفت قا ئشمهر بود اما مثل هر قا ئشمهری نساجی را دوست دارد و این برای چندمین بار است که به عنوان مربی و سرمربی نساجی را هدایت می کند.
تیم او در اولین بازی خانگی فولاد یزد را با زدن ۳ گل با اقتدار از پیش رو برداشت. بعد از آن در تهران و در برابر راه آهن تا مرز پیروزی پیش رفت و در مصاف با سپیدرود هم فاتح دربی شمال شد. امروز نساجی تیم چهارم جدول است. با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین. این یعنی اینکه بخت خوبی برای قهرمانی و در نهایت صعود به لیگ برتر دارد، هر چند با کسب عنوان دومی هم می تواند به لیگ برتر صعود کند.

 


محمود فکری استعفاء داده و اعلام کرده که به تیم باز نخواهد گشت. به نظر می رسد با نیامدن محمود فکری باشگاه ضرروتی نسبت به جذب سرمربی جدید نداشته باشد چرا که حسین مسگر ساروی پیش تر هم چنین روزهایی را تجربه کرده بود و از همه مهمتر با ۷ امتیاز در سه بازی اخیر نشان داده همانند نساجی تشنه موفقیت است و با کوله باری از تجربه می رود که به حسرت چندین دهه ای نساجی پایان دهد. هر چند این برای صعود کافی نیست و باید گفت مشکلات مالی هم چنان در نساجی آزار دهنده است.
اما در بوشهر هم حکایت جالب است. بعد از نتایج ضعیف ایرانجوان با مربیگری محمود خرمزی بار دیگر سعید مفتخر به روی نیمکت برگشت. مربی جوانی که به تازگی کلاس A را در تهران پشت گذاشته و فصل گذشته هم سرمربی این تیم بود و با نتایج خوبی که گرفته بود تصور می شد در سمت خود ابقاء شود اما …
سه پیروزی متوالی در برابر تیم های سپیدرود – اکسین و راه آهن این تیم را به روزهای خوب گذشته برگرداند و حال این تیم می تواند داعیه حضور در نیمه بالای جدول را داشته باشد. اینروزها در بوشهر کسی دیگر دغدغه ماندن در جمع تیم های دسته اولی را ندارد.

 


سعید مفتخر که پیش تر در همین تیم دستیار غلامرضا دلگرم بود در این سه بازی نشان داد عاشق میدان دادن به جوان هاست و دوست دارد که تیمش فوتبالی بازی کند که هم برای تماشاگران جذاب باشد و هم نتیجه برای تیمش به ارمغان بیاید.
بی شک در نیم فصل دوم می توانیم باز هم از نساجی و ایرانجوان بازی های خوب ببینیم.

منبع: ورزش سه
ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران