تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ - ۲۰:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بارش پراکنده برف در جاده کرج – چالوس

اکنون ترافیک در جاده های استان عادی است و مشکل خاصی به لحاظ تردد وجود ندارد.مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که بارش پراکنده برف در لحظاتی پیش در محور کرج – چالوس آغاز شده است.

به گزارش سیمرغ ما،اکنون ترافیک در جاده های استان عادی است و مشکل خاصی به لحاظ تردد وجود ندارد.مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که بارش پراکنده برف در لحظاتی پیش در محور کرج – چالوس آغاز شده است.

عباص صفری ساعت ۹ صبح شنبه اظهار داشت: با توجه به بارش برف در محدوده منطقه گرماب تا تونل کندوان، انتظار می رود رانندگان با رعایت مقررات رانندگی در این مسیر حرکت کنند.

وی ادامه داد: همراه داشتن زنجیر چرخ، سوخت کافی، لوازم ایمنی، پوشاک گرم ومواد غذایی در محورهای کوهستانی استان البرز به ویژه جاده کرج – چالوس ضروری است .

صفری اظهار داشت: تیم راهداری در جاده کرج – چالوس و دیگر محورهای مواصلاتی استان البرز مستقر هستند و درصورت نیاز خدمات رسانی خواهند کرد.

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: اکنون ترافیک در جاده های استان عادی است و مشکل خاصی به لحاظ تردد وجود ندارد.

نیمی از ۱۷۰ کیلومتر مسافت جاده کرج – چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

استان البرز دارای یک هزارو ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک کشور مربوط به جاده های این استان است.

 

انتهای پیام/نیوزفا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران