تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بارش برف در جاده چالوس و كرج

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های چالوس و کلاردشت با اشاره به بارش شدید برف در جاده کندوان گفت : با تلاش نیروهای راهداری تردد در مسیر کوهستانی چالوس – کرج با وجود بارش برف و یخبندان و مه شدید روان است.

  • به گزارش سيمرغ ما، مهدی صفایی اظهار داشت: هم اکنون شاهد بارش سنگین برف در این محور به ویژه منطقه تونل کندوان، سیاه بیشه و هزار چم همراه با مه شدید هستیم.
    وی تصریح کرد: با توجه به آغاز بارش برف از ۲ روز گذشته در کندوان نیروهای راهداری با بکار گیری تمامی امکانات به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند و در حال حاضر تردد با برف روبی مسیر به صورت روان انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل کاهش شدید دما و یخبندان نمک پاشی در تمامی مسیر سطح جاده صورت گرفته و ادامه دارد.

صفایی با اشاره به تداوم بارش برف و یخبندان در این مسیر از رانندگان خواست ضمن همراه داشتن وسایل مورد نیاز تردد زمستانی در رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه های ایمنی پلیس و ماموران راهداری توجه کنند.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های چالوس و کلاردشت، ارتفاع برف در منطقه را ۳۰ سانتیمتر اعلام کرد و گفت: نیروهای راهداری با بکارگیری ۳ دستگاه خودرو نمک پاش و خودروهای برف روب در این مسیر مشغول فعالیت هستند.

وی همچنین با اشاره به بارش شدید برف در کلاردشت گفت : در حال حاضر تمامی راههای اصلی و فرعی این شهرستان باز است ضمن اینکه نیروهای راهداری در این شهرستان مشغول نمک پاشی در خیابان ها هستند.

بر اساس اعلام اداره کل اموزش و پرورش استان مازندران به دلیل بارش شدید برف در کلاردشت امروز تمامی مدارس این شهرستان در ۲شیفت صبح و عصر تعطیل است.

مسئول هواشناسی سیاه بیشه گفت: هم اکنون منطقه سیاه بیشه برفی همراه با مه شدید با دید ۱۰۰ متر است و این وضعیت تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.

کرمعلی اسدی افزود: در حال حاضر دمای هوای سیاه بیشه منفی هشت درجه سانتیگراد است و پیش بینی می شود امشب به ۱۰ درجه سانتیگراد زیر صفر برسد.

انتهاي پيام/ايرنا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران