تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۲۰:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توقيف خودرو هيوندا آزرا با ۷۵ ميليون خلافی

سرپرست پليس راه مازندران از توقيف يک دستگاه خودرو سواری هيوندا آزرا با ۷۵ ميليون ريال خلافی در محور “هراز ” خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سرهنگ محمدرضا خسرویان گفت: ماموران پلیس راه محور هراز در منطقه “لاریجان”حین انجام ماموریت و کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودرو سواری هیوندا آزرا مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با استعلام از مرکز اجرائیات دریافتند، این خودرو دارای خلافی پرداخت نشده به ارزش ۷۵ میلیون ریال است.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: ماموران با دریافت این اطلاعات ضمن اعمال قانون، خودروی توقیفی را به پارکینگ منتقل کردند.

سرهنگ خسرویان، تصریح کرد: برابر تبصره ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهور، ماموران پلیس موظف اند با خودروهای دارای خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال برخورد کنند و ضمن اعمال قانون خودروها را به پارکینگ انتقال دهند.

سرپرست پلیس راه استان با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خودروهای خود را به لوازم و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران،خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب زدگی در رانندگی، سلامتی خود و خانواده شان را تضمین کنند.

 

انتهای پیام/میزان

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران