تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۲۰:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شناسایی ۹۵۹ واحد متخلف خبازی در مازندران

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: نزدیک به ۵۶۰ واحد متخلف خبازی طی هشت ماهه نخست سال در استان مازندران شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش سیمرغ ما، حسین اصغرزاده گفت: از ۱۵ هزار و ۵۳۳ واحد صنفی حوزه آرد و نان بازرسی شده ۹۵۹ واحد متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات معرفی شدند. ارزش ریالی تخلفات شناسایی شده به مبلغ  بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی تصریح کرد: در راستای  نظارت مستمر بر واحدهای خبازی و جلوگیری از مشکلات احتمالی و برخورد با متخلفین و بهره مندی از توان نظارتی اداره‌های صنعت، معدن و تجارت- شبکه های بهداشت-اتحادیه خبازان و اداره‌های تعزیرات حکومتی، طرح نظارت بر کمیت و کیفیت نان توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در حال اجرا است.

اصغرزاده همچنین از تشکیل ۶۲۸ فقره پرونده در زمینه قاچاق کالا طی ۸ ماهه اخیر خبر داد و افزود: از مجموع ۱۰ هزار و ۹۹۵ مورد بازرسی از واحدهای خرده و عمده فروشی و شرکت های پخش طی هشت ماه، از ۶۲۸واحد کالای قاچاق کشف شد. ارزش ریالی تخلفات شناسایی شده به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی یادآور شد: بیشترین کالای  قاچاق مربوط به برنج، لوازم خانگی، انواع سیگار، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خواربار، انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج و لوازم خانگی بوده است.
انتهای پیام/ایسنا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران