تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۲۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجهیزات کشاورزی قاچاق در استان مازندران کشف شد

فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و کشف تجهیزات کشاورزی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح‌های پیشگیرانه و شناسایی و برخورد با عوامل قاچاق کالا در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این ارتباط، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا، با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، فردی که در امر تهیه و توزیع لوازم و تجهیزات کشاورزی قاچاق فعالیت داشت را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات با تعقیب و مراقبت از متهم، محل دپوی کالای قاچاق را کشف و با هماهنگی قضایی در بازرسی از آن، ۶۰ دستگاه سم پاش دوشی خارجی به همراه ۲۷۵ دستگاه علف تراش و ۲۰ دستگاه اره موتوری خارجی جمعاً به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.

بارش خفیف برف در محورهای کوهستانی مازندران

پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه ای از بارش خفیف برف در محورهای کوهستانی هراز، فیروزکوه و کندوان و بارش باران در دیگر محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

با توجه به ورود سامانه سرد و بارشی از شب گذشته از سمت غرب به استان مازندران، وضعیت جوی در محور کوهستانی هراز، کندوان و فیروزکوه با بارش خفیف برف در ارتفاعات همراه است. در محور هراز از محدوده پارک جنگلی تا منطقه چلاو و در ارتفاعات، بارش برف ، کماکان ادامه دارد و سطح جاده‌ها لغزنده است.

در دیگر محورهای مواصلاتی استان، بارش شدید باران که از شب گذشته آغاز شد همچنان ادامه دارد و سطح جاده‌ها نیز لغزنده است.

توقیف خودرو هیوندا آزرا با ۷۵ میلیون ریال خلافی در محور هراز

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو سواری هیوندا آزرا با ۷۵ میلیون ریال خلافی در محور هراز خبر داد.

سرهنگ محمدرضا خسرویان افزود:ماموران پلیس راه محور هراز در منطقه لاریجانحین انجام ماموریت و کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودرو سواری هیوندا آزرا مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با استعلام از مرکز اجرائیات دریافتند، این خودرو دارای خلافی پرداخت نشده به ارزش ۷۵ میلیون ریال است. ماموران با دریافت این اطلاعات ضمن اعمال قانون، خودروی توقیفی را به پارکینگ منتقل کردند.

کشف ۲ کیلوگرم تریاک در تنکابن

فرمانده انتظامی تنکابن، از توقیف یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و کشف بیش از دو کیلوگرم تریاک خبر داد.

سرهنگ رامین شم افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه وتوزیع مواد مخدر با یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵، موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم به مواد مخدر را در منطقه ولی آباد پلاژ ساحلی شناسایی کردند.

توقیف ۳ دستگاه خودرو با ۲۷۷ فقره تخلف در مازندران

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از توقیف سه دستگاه خودرو با ۲۷۷ فقره تخلف و ۹۸ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا خسرویان افزود: ماموران پلیس راه آمل در راستای برخورد با تخلفات راهور، روز گذشته یک دستگاه خودرو سواری دوو سی یلو را به علت تخلفات حادثه ساز  متوقف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با بررسی مشخصات خودرو و استعلام از مرکز اجراییات پلیس راهور دریافتند، این خودرو دارای ۱۱۳ فقره تخلف و ۴۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده است. ماموران پلیس راه آمل همچنین در همین ارتباط یک دستگاه خودرو وانت زامیاد با ۹۹ فقره تخلف با بیش از ۳۰ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال را در این محور متوقف کردند.

خسرویان، افزود: ماموران پلیس راه کندوان نیز یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵  را با ۲۷ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال خلافی و ۶۵ فقره تخلف در این محور متوقف کردند. ماموران ضمن اعمال قانون این خودروها را به پارکینگ منتقل کردند.

دستگیری عامل افیونی در بابل

فرمانده انتظامی بابل از دستگیری عامل تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف یک کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدمحسن جعفری افزود: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موفق به شناسایی عاملی افیونی در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی بابل، افزود: ماموران با انجام تخقیقات گسترده پلیسی، موفق شدند متهم را در عملیاتی ضربتی، در حین جابه‌جایی مواد مخدر با یک دستگاه موتورسیکلت دستگیر کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران