تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معینی: به زودی تیم ملی زیر ۱۳ سال تشکیل می شود

سرپرست کمیته جوانان گفت: ۶۰ فوتبال آموز منتخبی که در فستیوال ملی فوتبال پایه رامسر حضور داشتند، مشخص شدند.

به گزارش سیمرغ ما، فریدون معینی- سرپرست کمیته جوانان گفت: ۶۰ فوتبال آموز در فستیوال ملی فوتبال پایه که در رامسر برگزار شده بود، انتخاب و اسامی آنها اعلام شد. این فوتبال آموزان در فستیوالی که از طرف آکادمی ملی فوتبال برگزار شده بود، زیر نظر مربیان و استعدادیاب ها انتخاب شده اند که جا دارد از مسئولین آکادمی ملی فوتبال که فعالیت مستمر و مفیدی در این زمینه داشتند، تقدیر و تشکر کنم.

 
وی گفت: هدف از انتخاب این بازیکنان استعدادیابی و تربیت این افراد است تا در تیم های ملی فوتبال پایه حضور داشته باشند. ما قصد داریم بحث آموزش را از سنین پایه آغاز کنیم تا فوتبال آموزان به درستی فوتبال بازی کردن را فرا بگیرند و با برگزاری اردوهای مختلف در تیم های ملی از آنها استفاده شود. ضمن اینکه قصد داریم تا دو مرحله اردوی تمرینی برگزار کرده و این بازیکنان را در دو گروه ۳۰ نفره زیر نظر داشته باشیم تا برترین ها به اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۳ سال دعوت شوند و بحث آموزش آنها را به جدیت پیگیری کرده تا بتوانیم آینده تیم های ملی را تامین کنیم.

 
وی در پایان گفت: به زودی تیم ملی زیر۱۳ سال فوتبال به منظور تامین آینده تیم های ملی تشکیل خواهد شد تا با تربیت بازیکنان و در اختیار گذاشتن آنها در تیم های ملی مختلف، شاهد رشد و موفقیت فوتبال پایه باشیم.

 

منبع: فدراسیون فوتبال

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران