تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۲۱:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جاده‌های مازندران برفی و لغزنده است

سرپرست پلیس راه مازندران از لغزنده بودن جاده‌های استان خبرداد.

به گزارش سیمرغ ما، محمدرضا خسرویان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در محورهای آمل و شیرگاه به علت برف گیر بودن، جاده لغزنده است.

 

وی، ترافیک را در محورهای مواصلاتی استان روان اعلام کرد و افزود: راه های مواصلاتی استان تا اطلاع ثانوی باز است و مشکلی در تردد وجود ندارد.

 

خسرویان افزود: در حال حاضر تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها برای تردد ممنوعیت ندارند و تردد موتورسیکلت در ۳ محور “کندوان ، “هراز” ، ” فیروزکوه” نیز آزاد است.

 

وی تاکید کرد: با توجه برودت هوا در ارتفاعات و نامساعد بودن شرایط جوی هر سه محور لغزنده است و لزوم داشتن تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ و پتو مورد تاکید است.

 

خسرویان همچنین از رانندگان خواست به دلیل لغزندگی جاده با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 

رئیس پیش‌یابی هواشناسی استان مازندران نیز گفت: بارش برف و باران امروز در استان ادامه دارد و در جلگه بارش‌ها به شکل باران و در ارتفاعات برف است امشب از میزان ناپایداری‌ها کاسته می‌شود.

 

احمد اسدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بر اساس آخرین تجزیه تحلیل هواشناسی استان مازندران بارش برف و باران امروز در استان ادامه دارد و در جلگه بارش‌ها به شکل باران و در ارتفاعات برف است. امشب از میزان ناپایداری‌ها کاسته شده و از فردا تا صبح سه‌شنبه شرایط جوی پایدار است و بار دیگر از چهارشنبه بارش‌ها به طور پراکنده آغاز می‌شود.

 

وی افزود: بیشترین میزان بارش باران از بابلسر ۳۴ میلی‌متر، رامسر و نوشهر ۲۴ میلی‌متر و ساری نیز ۱۸ میلی‌متر بود. بیشترین میزان برف در بلیر نوشهر با ۳۰ سانتی‌متر، کجور با ۱۷ میلی‌متر و سیاه‌بیشه ۱۳ سانتی‌متر گزارش شده است.

 

رئیس پیش‌یابی هواشناسی استان مازندران، یادآور شد: بیشترین میزان دما در ساری ۱۳ درجه بود و امروز نیز حداقل دما به زیر ۱۰ درجه رسید که میزان کاهش دما حدود ۵ درجه سانتیگراد بود.

 

به گزارش ایسنا، همچنین آموزش و پرورش مازندران، مدارس شهرستان کلاردشت را به دلیل بارش برف تعطیل اعلام کرد.

 
انتهای پیام/ایسنا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران