تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۲۱:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر بهداشت در رفع نیازهای فوری مرکز درمانی سیمرغ اقدام عاجل را معمول دارد

نماینده مردم قائمشهر،جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی خواستار تکمیل هرچه سریع تر پروژه پارک علم و فناوری مازندران از سوی وزارت علوم شد.

به گزارش سیمرغ ما، سیدعلی ادیانی راد در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه ۲۹ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت:از دولت می خواهیم که قانون مربوط به عدم استفاده از مسئولان بازنشسته را اجرایی کند.

 

نماینده مردم قائمشهر،جویبار و سوادکوه درمجلس شورای اسلامی افزود:همچنین توجه وزیر ورزش و جوانان را به تسریع در ساخت مجتمع ۵ هزار نفری فرهنگی ورزشی شهرستان جویبار و به مصوبه هیات وزیران در دولت دهم مبنی بر احداث مجتمع فرهنگی ورزشی در قائمشهر جلب نموده و خواهان تامین اعتبار مورد نیاز برای این پروژه های مهم ورزشی هستیم.

 

وی تصریح کرد:به وزیر بهداشت تذکر می دهم تا درمورد تجهیز لوازم پزشکی و تمهید مقدمات برای استقرار این تجهیزات و پیش بینی پزشکان متخصص برای بیمارستان های شهدای زیرآب، عزیزی جویبار و رفع نیازهای فوری مراکز درمانی”قائمشهر”،”جویبار”،سوادکوه”،”سوادکوه شمالی” و” سیمرغ” اقدام عاجل را معمول دارد.

 

ادیانی راد خطاب به وزیر علوم،تحقیقات و فناوری یادآور شد:آقای وزیر،درخصوص تخصیص اعتبار لازم به منظور تسریع در احداث پارک علم و فناوری استان مازندران که در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار در جویبار اختصاص یافته است،اقدام کنید.

 

پایان پیام/خبرگزاری خانه ملت

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران