تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حماسه ۹ دی تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کرد/دولت تدبیر و امید سنگ سران فتنه را به سینه نزند/دولت‌مردان توجه ویژه به شهرستان سیمرغ داشته باشند

امام‌جمعه موقت سیمرغ گفت: مردم در نهم دی تیر خلاص را به سران فتنه و فتنه‌گران شلیک و جسم نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی‌مازندرانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی به‌عنوان روز بصیرت ماندگار گردید.

 

وی افزود: حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران در راهپیمایی ۹ دی سال ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود.

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلامی و آرمان‌های انقلاب ایستادند، تصریح کرد: مردم با صدای رسا اعلام کردند اگر دشمن در برابر دین قرار بگیرد در برابر تمام دنیا هم خواهند ایستاد.

 

وی ادامه داد: نه دی روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است و روزی است که خشم مقدس در برابر اهانت‌ها و حرمت‌شکنی‌ها عده‌ای غافل یا مزدور آشکار شد.

 

حسینی‌مازندرانی با بیان اینکه مردم در نهم دی تیر خلاص را به سران فتنه و فتنه‌گران شلیک و جسم نامبارک فتنه را به خاک مالیدند، اظهار کرد: نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان انقلاب اسلامی خود را به‌خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌های آنان را نمی‌خورند.

 

وی افزود: روز ۹ دی روزی است که مردم مسلمان و بصیر ایران نشان دادند به جمله امام راحل اعتقاددارند و پشتیبان ولایت‌فقیه هستند تا به مملکتشان آسیب نرسد و در عرصه عمل هم این موضوع را نشان دادند.

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ با تأکید بر اینکه از دولت تدبیر و امید انتظار داریم سنگ سران فتنه را به بهانه حقوق شهروندی به سینه نزدند و به دفاع از آنان برنخیزند، بیان کرد: سران فتنه حقوق انقلاب اسلامی و ملت ایران را نادیده گرفته و با فتنه خود خون تازه در بدن دشمنان انقلاب تزریق نمودند.

 

این مسؤول به رونمایی از منشور حقوق شهروندی توسط رئیس‌جمهور اشاره و خاطرنشان کرد: حال که منشور حقوق شهروندی رونمایی و ابلاغ شد امیدواریم یک اقدام سیاسی و تبلیغاتی برای انتخابات نباشد.

 

حسینی‌مازندرانی با اشاره به اینکه از دولت‌مردان می‌خواهیم به شهرستان سیمرغ توجه ویژه و جدی داشته باشند، تصریح کرد: بر اساس همان منشور حقوق شهروندی به کشاورزان استان و شهرستان در جهت اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشند.

 

وی ادامه داد: اگر دولت حقوق یکی از نجومی بگیرها را به کشاورزان زیان‌دیده این استان عنایت کند قطعاً مشکلات حل می‌شود.

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ با بیان اینکه برخی که دستشان به بیت‌المال می‌رسد، دست‌درازی کنند و این موضوع را حق خود بدانند اما برخی به نان شب خود محتاج باشند انصاف نیست، اظهار کرد: عده‌ای با کمترین وثیقه وام چند هزارمیلیاردی از صندوق ذخیره فرهنگیان دریافت نموده‌اند ولی عده‌ای جوان به بهانه عدم اعتبارات از وام ازدواج هم محروم شده‌اند.

 

وی افزود: مردم شهرستان سیمرغ انتظار دارند که به جوانان مستعد و تحصیل‌کرده اما بیکار شهرستان توجه شود همچنین انتظار دارند از نیروهای بومی در ادارات شهرستان استفاده شود.

 

حسینی‌مازندرانی در پایان با اشاره به اعتراض مراجع تقلید به نحوه وام دادن بانک‌ها اشاره کرد و گفت: به نظر مراجع تقلید مسیری که بانک‌ها در حال حرکت هستند اسلامی نیست، لذا باید متخصصان اقتصادی با همکاری متخصصان دین این مشکل بزرگ را حل کنند و مردم را از این گرفتاری نجات دهند.

 

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران