تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس / دفاع چپ برانکو از سپیدرود می‌آید

نقل و انتقالات لیگ برتر ده روز دیگر آغاز می شود و مذاکرات و گمانه زنی ها درباره لیست خرید تیم ها از هم اکنون آغاز شده است.

به گزارش سیمرغ ما، پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست و مسئولان باشگاه مذاکرات خود برای جذب لیست خرید برانکو را آغاز کرده اند.

 

 

در میان لیست های منتشر شده تاکنون نفراتی مثل ایگور پراهیچ، علی کریمی و شجاع خلیل زاده مد نظر برانکو هستند اما نام چهره هایی مثل بیت سعید و زهیوی که مد نظر پرسپولیس نیستند و یا نفراتی که گزینه های آلترناتیو محسوب می شوند به اشتباه به عنوان لیست اصلی در رسانه ها منتشر شده است. آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس به شرح زیر است:

 

 

اولویت اول سروش رفیعی جدی ترین گزینه خرید پرسپولیس در نیم فصل رفتن به تیم های اروپایی است. او از چند تیم اروپایی پیشنهاد دارد اما این پیشنهادات از نظر مالی چندان قابل توجه نیست. رفیعی با پرسپولیس و تراکتورسازی به طور همزمان مذاکره کرده و به هر دو تیم چراغ سبز نشان داده است.

 
باشگاه پرسپولیس به سروش رفیعی برای عقد قرارداد دو ساله پیشنهاد دو میلیاردی داده است اما پیشنهاد مالی تراکتورسازان بیشتر از پرسپولیس است. تراکتوری ها می خواهند به هر قیمتی شده سروش را حفظ کنند و برای نیم فصل حاضر به پرداخت یک میلیارد تومان به شاه ماهی نقل و انتقالات شده اند! سروش رفیعی در صورت نرفتن به تیم های اروپایی قرارداد ۶ ماهه با پرسپولیس یا تراکتور امضا می کند و نمی خواهد زیر بار قراردادی به مدت بیش از نیم فصل برود.

 

 

شایان مصلح مدافع چپ تیم سپید رود رشت، مورد توجه برانکو قرار گرفته و از آنجا که هدایتی هوادار متمول پرسپولیس کمک های مالی به سپید رود داشته است، برانکو فیلم بازی های این بازیکن را دیده و مورد پسند او واقع شده و مذاکرات برای جذب او آغاز شده است. برای دریافت رضایتنامه وی مشکل چندانی وجود ندارد. این بازیکن از قد و قامت خوبی برخوردار بوده و در لیگ یک عملکرد قابل توجهی داشته است.

 

 

ایگور پراهیچ از اصلی ترین گزینه های خرید پرسپولیس در خط دفاعی است و این بازیکن به دنبال این است تا مطابق بندی از قراردادش از این تیم جدا شده و با فسخ قراردادش راهی پرسپولیس شود. دایی و نفتی ها تمایلی به جدایی پراهیچ ندارند و در حال حاضر هم نفت با کمبود مدافع مواجه است. هرچند با توجه به اینکه علی دایی به دنبال جذب آرام طبع شاگرد فصل گذشته خود در صبا است و در صورتی که پراهیچ موفق به فسخ قراردادش نشود ممکن است پرسپولیسی ها پیشنهاد معاوضه دو بازیکن را مطرح کنند. پراهیچ با رادوشوویچ دروازه بان پرسپولیس هم خانه است و با او یک جا زندگی می کند و با مربیان کروات پرسپولیس هم رابطه نزدیکی دارد.

 

 

شجاع خلیل زاده که در ابتدای فصل هم در لیست برانکو بود و باشگاه سپاهان با جدایی او مخالفت کرد مد نظر پرسپولیس است. یک نفر به نمایندگی از برانکو و باشگاه پرسپولیس با نیک نفس، رئیس هیئت مدیره سپاهان مذاکره تلفنی داشته است و سپاهانی ها مخالفت خود را اعلام کرده اند اما مذاکرات جدی بین دو طرف بعد از بازی جام حذفی سپاهان مقابل نفت آغاز خواهد شد. تنها راه ترانسفر انصاری به چین جذب خلیل زاده است و برانکو اعلام کرده فقط به این شرط با جدایی انصاری موافقت می کند که خلیل زاده جذب شود.

 

 

احتمال مذاکره پرسپولیس با طیبی که گزینه آلترناتیو برانکو برای پست دفاع میانی است، زیاد است. اگر طیبی امروز یا فردا در باشگاه پرسپولیس دیده شد زیاد تعجب نکنید.

 

 

عزت الله پورقاز مدافع – هافبک این فصل استقلال خوزستان مورد توجه سایپا، تراکتورسازی ، نفت تهران، استقلال و پیکان قرار گرفته و پرسپولیس هنوز مذاکرات جدی خود با او را آغاز نکرده است. باشگاه سایپا با این بازیکن به صورت تلفنی به توافق رسیده و تراکتورسازی هم اخیرا با او وارد مذاکره شده و قرار است طی روزهای آینده وارد بحث مالی شود. پرسپولیس برای این بازیکن تنها پیغام فرستاده و با توجه به اینکه به دنبال جذب پراهیچ و خلیل زاده هستند، پورقاز برای سرخپوشان گزینه آلترناتیو محسوب می شود.

 

 

باشگاه ماشین سازی به دنبال جذب زاهدی و رحمتی دو بازیکن جوان پرسپولیس است و برخی اعلام می کنند کاخا بازیکن گران قیمت خارجی ماشین سازی که از سوی کاظمی اخراج شده گزینه پرسپولیس برای معاوضه با این بازیکنان است اما هنوز این پیشنهاد مطرح نشده است.

 

 

علی اکبر طاهری امروز از پلی یانسکی مدافع اوکراینی سرخپوشان خواسته تا برای فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس همکاری کرده و بابت یک فصل و نیم باقی مانده قراردادش مبلغ زیادی طلب نکند. در صورتی که این بازیکن از پرسپولیس جدا شود مسئولان باشگاه می توانند یک بازیکن خارجی جایگزین او کنند در غیر این صورت سرخپوشان می توانند یک بازیکن خارجی جدید از آسیا جایگزین آنتونی گولچ کنند. برانکو تمایل چندانی به حفظ پریموف هم ندارد اما زمانی که مطلع شد امکان فسخ قرارداد یکی از بازیکنان اوکراینی وجود دارد اعلام کرده با ماندن پریموف مشکلی ندارم اما تلاش کنید پلی یانسکی جدا شود.

 

 

گادوین منشا گزینه جدی پرسپولیس در خط حمله است هرچند پیکان قطعا با درخواست انتقال او مخالفت خواهد کرد.

 

 

نود

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران