تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۸:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بارش‌های پراکنده از فردا مهمان مازندران است

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا شب به‌ویژه روز چهارشنبه با عبور موج کم و بیش ناپایدار شاهد بارش‌های پراکنده و وزش باد به‌ویژه در ارتفاعات استان هستیم.

به گزارش سیمرغ ما، احمد اسدی در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز دوشنبه شاهد بارش‌های خفیف و پراکنده در برخی از مناطق مازندران هستیم.

 

 

وی با اشاره به اینکه روز سه‌شنبه جو نسبتاً پایداری در آسمان مازندران حاکم است، اضافه کرد: از فردا شب به‌ویژه روز چهارشنبه با عبور موج کم و بیش ناپایدار شاهد بارش‌های پراکنده و وزش باد به‌ویژه در ارتفاعات استان هستیم که وزش باد در برخی مناطق شدید است.

 

 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اعلام اینکه روزهای پایانی هفته جو پایداری در آسمان استان حاکم بوده و هوای استان صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود، افزود: در مناطق ساحلی و جلگه‌ای مازندران احتمال مه صبح‌گاهی وجود دارد.

 

 

اسدی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در ارتفاعات مازندران شاهد بارش‌های پراکنده بودیم، یادآور شد: بیشترین میزان بارش در این مدت از سیاه‌بیشه ۲۶ و بلده ۱۲ میلی‌متر بوده و بیشترین وزش باد از آلاشت با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت گزارش شد.

 

 

وی ادامه داد: بیشینه دمای مازندران طی ۲۴ ساعت گذشته مربوط به کیاسر با ۱۴ و آلاشت و کجور با ۱۳ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما نیز مربوط به بلده با ۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.

 

 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران افزود: دمای هوای ساری در این مدت بین حداقل ۴ و حداکثر ۱۲ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

 

 

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران به‌صورت نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران