تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتنه ذائقه مردم و دلسوزان انقلاب را تلخ کرد/نقش و عملکرد «سران فتنه» غیرقابل‌انکار است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ گفت: فتنه ذائقه مردم و دلسوزان انقلاب را تلخ کرد و باعث تحمیل خسارات زیاد سیاسی، اقتصادی، مادی و معنوی برای کشور شد.

برات‌علی اسلامی در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: نهم دی روز حضور گسترده مردم ایران در دفاع از ولایت و پاسداشت امامت و ائمه معصومین (ع) بود چراکه مردم در این روز جسارت خائنین را به عاشورا و امام حسین (ع) دیده و ماها مظلومیت ولی امر خود را شاهد بودند.

 

 

وی افزود: حرکت عظیم ۹ دی در یک روز، ماه و سال شکل نگرفت بلکه زیر بنیاد این روز بزرگ در خون و جان مردم ایران وجود داشت.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ با اشاره به اینکه استکبار جهانی برنامه‌های خود را با ایجاد اختلاف و تفرقه در میان کشورهای اسلامی ادامه می‌دهد، اظهار کرد: ایجاد گروه‌های تکفیری همچون داعش و گسترش جنگ در کشورهای عراق و سوریه در راستای این سیاست‌های استکبار است.

 

 

وی ادامه داد: در زمان غیبت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه، ولایت امر و امامت امت بر عهده فقیه عادل، باتقوا، آگاه به زمان، مدیر و مدبر است اما این نظام ولایی و ولایت‌پذیری مترادف با نفی سلطه زورگویان و تجاوزگران است.

 

 

اسلامی با بیان اینکه اعتقاد مردم ایران چنان بصیرتی را به آن‌ها می‌دهد که به امر ولی‌فقیه انقلاب لبیک گفته و هشت سال در دفاع مقدس جان‌فشانی کردند و به امر ولی بزرگ‌ترین حماسه‌ها را در نهم دی سال ۸۸ آفریدند، تصریح کرد: شرایط فتنه، شرایطی است که حق و باطل معلوم نباشد و دو گروه یا دو فرد یا دو جریان فکری و سیاسی در مقابل هم قرار گیرند و معلوم نباشد که حق با کیست؟

 

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: وظیفه ما در این مقطع حساس بسیار سنگین است و باید ضمن پرهیز از هرگونه تشنج در جامعه، بـا حفظ وحدت و یکپارچگی در مقابـل این توطئه‌های فرهنگی دشمنان قاطعانه بـایستیم و اجازه ندهیم که اصول و ارزش‌های اسلامی و مقدسات دینی ما را مورد هجمه قرار داده و آن‌ها را تضعیف کنند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ با تأکید بر اینکه ملت ایران در ۹ دی به میدان آمده و جواب خیانت و خباثت دشمن را دادند، اظهار کرد: فتنه سال ۸۸، سناریویی به‌هم‌پیچیده و دارای لایه‌های پنهان فراوانی است که درگذر زمان بخش‌های مختلفی از آن آشکارشده و دست‌های پنهان سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی دشمنان ملت ایران در پیوند با ایادی داخلی آنان عیان خواهد شد.

 

 

وی ادامه داد: یکی از واقعیت‌های غیرقابل‌انکار فتنه ۸۸، نقش و عملکرد «سران فتنه» است که در حوادث پس از انتخابات و فتنه ۸۸ سنگ تمام گذاشتند و آتش فتنه‌ای را برافروختند که هزینه‌های بسیار سنگین و نابخشودنی را بر مردم و نظام تحمیل کردند.

 

 

اسلامی با اشاره به اینکه تحقق حماسه سیاسی مردم ایران در انتخابات ۹۲ را می‌توان واجد دستاوردهای ارزشمندی برای نظام اسلامی دانست، تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردها خنثی‌سازی مبانی و اساس فتنه سال ۸۸ بود.

 

 

وی افزود: فتنه ۸۸ خسارت مادی، معنوی و حیثیتی زیادی برای نظام و کشور در سطح داخل و بین‌الملل به همراه داشت و اگر این فتنه انجام نمی‌شد شیرینی حضور ۴۰ میلیونی مردم در انتخابات افزایش مشروعیت مردمی جمهوری اسلامی و استحکام بیشتر کشور و نظام در همه زمینه‌ها را در پی خواهد داشت.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ با بیان اینکه فتنه ذائقه مردم و دلسوزان انقلاب را تلخ کرد و باعث تحمیل خسارات زیاد سیاسی، اقتصادی، مادی و معنوی برای کشور شد، تصریح کرد: مردم با بصیرت ایران اسلامی در حماسه ۹ دی مشروعیت سیاسی نظام اسلامی را با حضور خودجوش ده‌ها میلیونی به جهانیان نشان دادند.

 

 

این مسؤول در پایان گفت: روز ۹ دی به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) «روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام‌حجت برای همه است.»

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران