تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جذب جوانان و نوجوانان به فعالیت‌های فرهنگی یکی از اهداف اصلی تشکیل کانون‌های مساجد/فعالیت ۱۶ کانون فرهنگی و هنری مساجد در سیمرغ

سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی و عمده تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد جذب جوانان و نوجوانان به فعالیت‌های فرهنگی و هنری است، گفت: این کار از طریق مدیران کانون‌های مساجد و با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری انجام می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی عصر امروز در نخستین نشست مدیران مسؤول و ائمه جماعت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سیمرغ با امام جمعه این شهرستان، اظهار کرد: مسجد به‌عنوان اصلی‌ترین پایگاه‌های عبادی، سیاسی و تربیتی از صدر اسلام بوده و همچنان نقش اصلی خود را حفظ کرده است و مدیران کانون‌های فرهنگی مساجد نقش بسیار حساس و تعیین‌کننده‌ای در این حوزه دارند.

 

 

وی افزود: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در کنار هیأت امنا مساجد و پایگاه‌های مقاومت با فعالیت‌های فرهنگی و هنری که در طول سال انجام می‌دهند همکاری خوبی برای جذب جوانان در مساجد دارند.

 

 

سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی و عمده تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد جذب جوانان و نوجوانان به فعالیت‌های فرهنگی و هنری است، تصریح کرد: این کار از طریق مدیران کانون‌های مساجد و با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری انجام می‌شود.

 

 

زارعی ادامه داد: در سیمرغ ۱۶ کانون فرهنگی و هنری مساجد حال فعالیت می‌کنند که ۱۴ کانون در سطح روستاها و دو کانون در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند.

 

 

وی در پایان با بیان اینکه نیاز به افزایش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در سطح شهر است، گفت: با توجه به در پیش بودن مناسبت‌های مختلف خصوصاً سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد برنامه‌های خوبی را در سطح روستا و شهر برگزار کنند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران