تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قول مساعد آملی‌لاریجانی به نمایندگان

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه بعد از ظهر امروز (یکشنبه ) مجلس با رئیس قوه قضاییه از قول مساعد ایشان برای تسریع در رسیدگی به تحقیق و تفحص های ارجاعی از مجلس خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جلسه هیأت رئیسه مجلس با رئیس قوه قضاییه عصر امروز برگزار شد. آیت‌الله آملی لاریجانی از برگزاری این جلسات استقبال کرد و نفس تشکیل جلسات را برای حل مشکلات موثر و راهگشا دانست.

 

 

وی افزود: ایشان ضمن ابراز امیدواری نسبت به تداوم این جلسات گفت وقتی دغدغه نمایندگان و مردم منتقل می‌شود می‌تواند مشکل گشا باشد.

 

 

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: ایشان همچنین برخی توقعاتشان را از مجلس عنوان کردند و گله مندی هایی را در خصوص بودجه و جذب نیروی انسانی عنوان کردند و گفتند که این امر در کنار تجهیز آی تی کمک بیشتر مجلس را می طلبد.

 

 

نعمتی اضافه کرد: در این دیدار موضوع تحقیق و تفحص های ارجاعی به قوه قضاییه نیز مطرح شد و درخواست ما این بود که بررسی این پرونده‌ها تسریع شود تا کار ابتر نماند و ایشان قول دادند موضوع را با جدیت پیگیری کنند و از قضات توانمند در این زمینه استفاده کنند.

 

 

وی در پایان یادآور شد: همچنین در این جلسه مقرر شد همکاری بین مجلس و قوه قضاییه برای رفع سوالات و ابهامات نمایندگان برقرار باشد و جلسات مستمر بین هیأت رئیسه مجلس و قوه قضاییه برگزار شود.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران