تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

به نام جشن عروسی؛ به کام برترین‌های کنکور

عروس و داماد فریدونکناری در اقدامی ابتکاری نیمی از هزینه‌های جشن عروسی خود را صرف برنامه فرهنگی با محوریت تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر کردند.

به گزارش سیمرغ ما، با ابتکار و همت تحسین‌برانگیز عروس و داماد فریدونکناری مینا رزم‌آرا و رضا تقی‌نسب، همایش بزرگ تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر این شهرستان برگزار شده است.

 

 

عروس و داماد فریدونکناری در اقدامی ابتکاری نیمی از هزینه‌های جشن عروسی خود را صرف برنامه فرهنگی با محوریت تجلیل از برگزیدگان کنکور و دانش‌آموزان تلاش‌گر کرده و از ۲۱ نفر از دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در کنکور سال گذشته و تلاش‌گران این عرصه تجلیل کردند.

 

 

داماد فریدونکناری در این رابطه به فارس، گفت: من و همسرم که روزی دانش‌آموز همین مدارس بودیم امروز خواستیم با حرکتی نمادین برای افزایش جایگاه علم در شهرستان اقدام کنیم.

 

 

رضا تقی‌نسب افزود: در خانواده‌ای فرهنگی متولد شدم و زندگی می‌کنم که تحصیل و علم‌آموزی در خانواده ما در اولویت است.

 

 

وی بیان کرد: با همسرم توافق کردیم نیمی از هزینه‌های مراسم جشن عروسی را صرف هزینه‌های این اقدام فرهنگی کنیم.

 

 

داماد فریدونکناری در پایان اظهار کرد: افزایش سطح علم، تحقق اقدامی فرهنگی در خور شأن و شخصیت منطقه و دانش‌آموزان، ایجاد انگیزه برای دانش‌آموزان در انتظار کنکور و تقدیر از پذیرفته‌شدگان به‌منظور ارتقای روحیه امید در آنها از مهم‌ترین اهداف من و همسرم با کمک خانواده‌ها برای برگزاری این مراسم بوده است.

 

فارس

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران