تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره‌مندی ۲۶۳۱ خانوار از پروژه‌های برق/افتتاح ۶ پروژه امور توزیع برق در دهه فجر

مدیر امور توزیع برق شهرستان سیمرغ گفت: در مجموع ۲ هزار و ۶۳۱ خانوار، شهر کیاکلا و ۱۷ روستا از پروژه‌های امور توزیع برق بهره‌مند شدند.

به گزارش سیمرغ ما، یعقوب حیدری در حاشیه برگزاری افتتاح فیدر جدیدالاحداث شهید والامقام صمصام طور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حوزه امور توزیع برق شهرستان ۶ پروژه افتتاحی به میزان سه میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال هزینه شده است.

 

 

وی افزود: برای رفع ضعف برق سه پروژه در روستاهای صلحدارکلا، برجخیل و زیارکلا و برای تأمین برق جدید دو نصب ترانس در حوزه شهری داشتیم همچنین یک پروژه اصلی داشتیم و فیدر جدیدالاحداث به خطوط قدیمی ما اضافه شد.

 

 

مدیر امور توزیع برق شهرستان سیمرغ با بیان اینکه فیدر جدیدالاحداث شهید والامقام صمصام طور حدود یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال هزینه داشته است، تصریح کرد: ۳ هزار و ۴۵۰ متر خط فشارقوی اضافه شد و ۲ هزار ۵۰۰ خانوار و ۱۲ روستا از این پروژه بهره‌مند شدند.

 

 

وی ادامه داد: در مجموع ۲ هزار و ۶۳۱ خانوار، شهر کیاکلا و ۱۷ روستا از پروژه‌های امور توزیع برق بهره‌مند شدند.

 

 

حیدری با اشاره به اینکه از مزیت‌های این پروژه جدا کردن حوزه شهری و روستایی و برداشتن بار از روی فیدرهای قدیم و انتقال به فیدر جدید است، اظهار کرد: به دلیل کاهش طول فیدرهای قبلی کیفیت توان تحویلی به مردم افزایش پیدا کرد رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران