تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه‌ریزی بهزیستی برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی

رئیس اداره بهزیستی سیمرغ با بیان اینکه دغدغه همه ما آسیب‌های اجتماعی است، گفت: سازمان بهزیستی بر اساس رویکرد جدید فقط در مدیریت خود ننشسته و فقط خدمات را در جامعه هدف خود قرار نداده است.

به گزارش سیمرغ ما، اسماعیل هدایتی در مراسم افتتاح مرکز مشاوره تخصصی و تربیتی تحت نظر اداره بهزیستی این شهرستان ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: دغدغه همه ما آسیب‌های اجتماعی است.

 

 

وی افزود: سازمان بهزیستی بر اساس رویکرد جدید فقط در مدیریت خود ننشسته و فقط خدمات را در جامعه هدف خود قرار نداده است.

 

 

رئیس اداره بهزیستی سیمرغ با اشاره به اینکه اداره بهزیستی با بررسی جوامع و اولویت‌ها، سندهای جامعی تهیه‌کرده است، تصریح کرد: یکی از فعالیت‌های سازمان بهزیستی مشاوره‌های تخصصی است.

 

 

وی ادامه داد: بر همین اساس این مراکز ایجادشده‌اند که ازجمله وظایف این مراکز سنجش صحت یادگیری، اندازه‌گیری ضریب هوشی، بهبود روابط والدین و فرزندان، مشاوره تحصیلی اضطراب در موقع امتحانات، انتخاب رشته، انتخاب شغل و افت تحصیلی است.

 

 

هدایتی با اشاره به اینکه همه مواردی که نوجوانان و جوانا ما در راستای آموختن دچار مشکل می‌شوند در این مرکز راهنمایی ارائه جهت‌دهی می‌شود، اظهار کرد: در همین راستا امیدواریم در آینده مشکلات کمتری داشته باشیم.

 

 

وی افزود: بهزیستی معتقد است اگر پیشگیری نکنیم همه این موارد به سازمان بهزیستی برمی‌گردد و بهزیستی به‌تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را حل کند.

 

 

رئیس اداره بهزیستی سیمرغ در پایان ضمن تشکر از کسانی که ما را همراهی کردند، گفت: هرچه در خدمت جامعه هدف باشیم کم است ولی نگاه سازمان بهزیستی این‌گونه است که جامعه هدف ما شهروند دومی نیست و هم‌ردیف ما شهروند اول است.

 

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران