تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوبخت در مازندران: امنیت و قدرت ایران به‌دلیل جانفشانی شهدا است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر امروز ایران امن‎ترین و قدرتمندترین کشور در منطقه است غیر از جانفشانی شهدای ما است.

به گزارش سیمرغ ما، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم استان مازندران، اظهار کرد: امروز با اعتقاد برای زیارت خانواده معظم شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای این عصر توفیق پیدا کردم که در خدمت خانواده‌ شهدا حضور پیدا کردم.

 

 

وی افزود: هر رنجی که امروز ببریم مسیری است که پاداش آن رضوان خدا است.

 

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: همه ما می‌دانیم که حضرت فاطمه‌زهرا(س) بهترین بنده خدا است، خدا با خانواده شهدا همان معامله‌ای کرد که با حضرت زهرا(س) کرد.

 

 

نوبخت با اعلام اینکه دشمنان اسلام سنگین‎ترین مصیبت‌ها را به خانواده ائمه اطهار وارد کردند، تصریح کرد: خدا با خانواده شهدا همان نگاه را دارد که با حضرت فاطمه‌(س) داشت.

 

 

وی با اشاره به رشادت رزمندگان شمال کشور در دروان دفاع مقدس، گفت: فرزندان این سرزمین هر جایی که احساس کنند که هموطنان ما در معرض خطر هستند ورود پیدا می‎کنند.

 

 

وی اضافه کرد: اگر دفاعی که فرزندان مدافعان حرم انجام دادند، در سوریه و عراق نداشتند شاهد مشکلات گسترش جنگ در مرزهای کشور خودمان بودیم.

 

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: اگر موفقتی که در مذاکرات هسته‌ای پیش آمد و آژانس بین‌المللی اتمی اعلام کرد آنچه که نسبت به مردم ایران گفت حرفش را پس گرفت، اگر دفاع و قدرت و همیت پاسداران، بسیجیان و نیروهای مسلح ما نبود و اگر قدرت ایران اسلامی نبود، کسی حاضر نبود چیزی را پس بگیرد.

 

 

نوبخت ادامه داد: اگر امروز ایران امن‎ترین و قدرتمندترین کشور در منطقه است غیر از جانفشانی شهدای ما است.

 

 

وی در پایان گفت: امروز نه تنها خانواده شهدا باید به این شهدا ببالند بلکه دولت‌مردان باید متواضعانه قدردان شهدای مدافع حرم باشیم چراکه این نظام و امنیت آن ناشی از مقاومت رزمندگان کشور ما است.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران