تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید در انتخابات دقت کنیم

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، گفت: در انتخاب خود دقت کنیم که چه کسی را انتخاب می‌کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: از زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر کیاکلا به خاطر بحث آسفالت مناطق شهری تشکر می‌کنم و امیدوارم این کار ادامه داشته باشد.

 

 

وی به اجرا سفرهای راهیان نور شهرستان اشاره کرد و گفت: راهیان نور، راه تذکر به ایام‌الله است.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه خیلی‌ها در این راه سرمایه‌گذاری کرده و مادران، جوانان خود را در این راه فدا کردند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری دفاع مقدس را مانند گنجی ناتمام شدنی تعریف کردند.

 

 

وی در ادامه به ایام وفات حضرت ام‌البنین مادر حضرت عباس (ع) اشاره کرد و افزود: این روز، روز تکریم مادران و همسران شهدا نام‌گذاری شده است.

 

 

یوسفی بابیان اینکه ما در برابر عظمت همه مادران و همسران بزرگوار شهدا سر تکریم فرود می‌آوریم، اظهار کرد: امیدوارم خداوند ما را در محضر شهدا شرمنده نفرمایید.

 

 

وی افزود: در این ایام بمباران شیمیایی شهر حلبچه را داریم که دنیا با چشم‌باز جنایت‌های صدام را دید و حرفی نزد، امروز هم آمریکا حامی مزدوران تفنگ به دست و آدم کش است.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات، تأکید کرد: در انتخاب خود دقت کنیم که چه کسی را انتخاب می‌کنیم.

 

 

این مسؤول در پایان به دیدار رهبر معظم انقلاب با رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار چند تذکر مهم که محکوم کردن فتنه و فتنه‌گران، مقابله با ظلم، دفاع از مظلوم، لزوم چاره‌اندیشی مشکلات اقتصادی، مسئله معیشت و بیکاری جوانان ازجمله این موارد است که موضوع آخر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری است که باید با تلاش این دغدغه‌های را به شادمانی تبدیل کرد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران