تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رای کمیته انضباطی برای شهرآورد مازندران شبهه‌ناک است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: رأی صادر شده از سوی کمیته انظباطی برای من جای تأمل و شبهه دارد.

به گزارش سیمرغ ما، سیدعلی ادیانی به حوادث تلخ شهرآورد مازندران طی گفت‌وگویی اظهار کرد: طی تماسی که با مسؤولان ورزشی کشور و استان گرفتم و اعلام کردم که انتظار ما این است که ورود کنند تا این فضا مدیریت و هرکسی متخلف است با او برخورد شود.

 

 

وی افزود: اگر به نقطه‌ای برسیم که احساس کنیم حقوق شهر و تیم نساجی با نیم قرن سابقه که با حیثیت مازندران گره خورده است، در حوزه ورزش کشور، استان، نوع داوری، نوع انتقال و تهیه و تکمیل برنامه و مدارک ارائه داده شده به کمیته انظباطی تضییع شده قطعاً مقابله خواهیم کرد.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تیم ریشه‌دار و قدیمی نساجی از هر قشری طرفدار دارد و همانند بعضی از تیم‌ها تازه به دوران رسیده نبوده و دارای تجربه سنواتی بالایی است و بدون تعصب و احساس از تیم دفاع می‌کنیم.

 

 

ادیانی با بیان اینکه شواهد و قرائنی داریم مبنی بر اینکه برخی‌ها اعمال نفوذ می‌کنند و قرار شد از استان پیگیری کنند، اظهار کرد: کسی نباید به خودش اجازه دهد که از عدالت عدول کند.

 

 

وی افزود: رأی صادر شده از سوی کمیته انظباطی برای من جای تأمل و شبهه دارد و عجیب است چرا که نوع رأی صادره به لحاظ شکلی در ظرف زمان کوتاه و بدون توجه به حاشیه‌ها جای تأمل دارد و این امرو مسؤولیت متولیان ورزش استان را مضاعف می‌کند تا معقول و منطقی با متخلف برخورد و به تناسب جرم و مجازات تنبیه انجام شود.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر احساس کنیم به هواداران تیم و بازیکنان جسارتی شد، عادلانه برخورد می‌کنیم، گفت: انتظار داریم مسؤولان ذیربط عادلانه به این مسئله ورود کنند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران