تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرکبات مرغوب مازندران در انبارها باقی مانده و خریداری ندارد/ خسارت جبران‌ناپذیر باغداران

نماینده مردم قائم‎شهر،سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس گفت: پس از بارش شدید برف مرکبات مرغوب شمال بفروش نمی‌رسد و خریداری برای خرید این محصولات وجود ندارد.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان در آخرین نشست شورای اداری شهرستان قائم‎شهر با اشاره به مشکلات زیرساختی موجود در قائم‎شهر، اظهار کرد: بیمارستان رازی قائم‎شهر به عنوان بیمارستان دولتی این شهرستان که با مشکلات متعددی روبه‎رو است در دیدار اخیر با وزیر بهداشت مبلغ ۲ میلیارد تومان تخصیص دریافت شد تا حداقل به صورت موقتی کمی از مشکلات این بیمارستان رفع شود.

 

 

وی افزود: راه‌های مواصلاتی به شهرستان قائم‌شهر یکی دیگر از مشکلات زیرساختی این شهرستان است که باید به آن رسیدگی شود و مشکل جاده جویبار به قائم‎شهر باید هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد.

 

 

نماینده مردم قائم‎شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دغدغه بسیار جدی که پس از بارش شدید برف برای باغداران و کشاورزان وجود دارد باید پیگیری شود و تولیدکنندگان این شهرستان با مشکلات زیادی روبه‎رو هستند.

 

 

این مسؤول ادامه داد: هم اکنون باغداران و سورتینگ‌داران قائم‎شهری محصولات مرغوب خود را نمی‌توانند بفروش برسانند چراکه خریداری برای خرید مرکبات وجود ندارد.

 

 

رضیان به قیمت پایین مرکبات مازندران اشاره کرد و گفت: با وجود قیمت پایینی که برا مرکبات شمال قیمت‌گذاری شد اما با همین قیمت نیز مشتری وجود ندارد و باغداران خسارت جبران‌ناپذیری را متحمل می‌شوند.

 

 

وی تصریح کرد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی درست از باغداران شمال حمایت کند و محصولات مرغوب باقی‌مانده از این تولیدکنندگان خریداری شود تا متضرر نشوند.

 

 

نماینده مردم قائم‎شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: از عملکرد خوب و موفق شهردار قائم‎شهر تشکر می‎کنم و امیدوارم در سال ۹۶ نیز بتوان شهر را بهتر و سالم‌تر از این بهبود بخشیم.

 

 

این مسؤول در پایان به انتخابات ۹۶ اشاره کرد و گفت: امیدواریم انتخابات پرشور که خواسته‌ مقام معظم رهبری است را در سال ۹۶ برگزار کنیم و با انتخابی درست موجب پیشرفت شهر و کشور شویم.

 

قائم‌آنلاین

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران