تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستمزد اصغر فرهادی مشخص شد! +عکس‌نوشت

کارگردان فیلم فروشنده و برنده دو جایزه اسکار مصاحبه‌ای را با یک روزنامه صهیونیستی انجام داده و مواضعی را بیان کرد که مورد انتقاد فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای قرار گرفت.

به گزارش سیمرغ ما، اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده و برنده دو جایزه اسکار مصاحبه‌ای را با یک روزنامه صهیونیستی انجام داده و مواضعی را بیان کرد که مورد انتقاد فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای قرار گرفت.

 

 

اظهارات سخیف و بی‌پایه اصغر فرهادی از طرفی و اعمال نفوذ سیاسیون در برگزاری مراسم اسکار و اهدای جوایز هدفمند به برگزیدگان آن باعث شد تا شک و تردید اهالی فرهنگ و هنر نسبت به جوایز اسکار وی که به آثاری با مضامین معضلات اجتماعی و سیاه‌نمایی فضای فرهنگی و اجتماعی کشور اختصاص یافته بود بیشتر شود چراکه بخشی از پازل ایران‌هراسی و توجیه سیاست‌های ددمنشانه آمریکا علیه ایران توسط قشر به ظاهر هنرمند ایران تکمیل شد.

 

 

اصغر فرهادی نمونه‌ای بارز از هنر سکولار در فضای هنری کشور ما را نشان می‌دهد و در کنار آن مسؤولان فرهنگی بی‌دغدغه که تنها در سخنرانی‌ها و مصاحبه‌ها ژست حراست از فرهنگ و تمدن ایران سخن به میان می‌آورند اما در عمل همراه و همگام با شوالیه‌های فرهنگی استعمار هستند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران