تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۹:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت چهار و نیم میلیارد ریال تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در سیمرغ

رئیس صندوق کارآفرینی امید جویبار وسیمرغ گفت که سال گذشته چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی در شهرستان سیمرغ پرداخت شد.

به گزارش سیمرغ ما، علی نصیری روز دوشنبه در نشست تخصصی کارگروه اشتغال شهرستان افزود : این تسهیلات به ۲۵ نفر از افراد واجد شرایط پرداخت شده است.

 
وی سیاست صندوق کارآفرینی امید را تنوع در ایجاد مشاغل و محدود نکردن پرداخت تسهیلات به مشاغل کشاورزی و خدماتی دانست و گفت که به همین خاطر پارسال چهار فقره تسهیلات در حوزه راهداری و حمل و نقل به افراد واجد شرایط در شهرستان سیمرغ پرداخت شد .

 
نصیری افزود : در سال جاری هم تفاهمنامه های خوبی با سازمان ها منعقد شده که از جمله آن ها پرداخت تسهیلات به زندانیان آزاد شده ، پرورش دهندگان ماهیان گرم آبی و سردآبی ، احداث کنندگان باشگاههای ورزشی ، خریداران خودروی ‘ ون ‘ برای حمل و نقل روستایی است .

 
وی شعار صندوق کارآفرینی امید در سال جاری را ‘ روستای بدون بیکار ‘ معرفی کرد و گفت که اگر جوانان روستایی در زمینه بومگردی و احداث خانه مسافر اقدام کنند ، این صندوق ضمن انجام بازدید و تایید نسبت به پرداخت تسهیلات با بهره کم اقدام خواهد کرد .

 
نصیری سهم شهرستان سیمرغ از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید را ۲ درصد اعلام کرد و گفت که تلاش می شود تا از اعتبارات شناور شهرستان های دیگر هم برای متقاضیان تسهیلات خوداشتغالی استفاده شود.

 
سیمرغ طبق آخرین سرشماری سال ۹۵ با داشتن ۱۹ هزار و ۳۷۶ نفر ، کم جمعیت ترین شهرستان استان مازندران محسوب می شود.

 

ایرنا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران