تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار سیمرغ در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات تشکر کرد

مجتبی حبیب‌نژادروشن در پیامی از حضور پرشور و حداکثری مردم شریف شهرستان های سیمرغ در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژادروشن در پیامی از حضور پرشور و حداکثری مردم شریف شهرستان های سیمرغ در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

مردم شریف شهرستان سیمرغ

 
سلام علیکم

 
اکنون که با استعانت از ذات باری تعالی و با حضور حماسی و ۱۰۳ درصدی شما مردم شریف و همیشه در صحنه در پای صندوق های اخذ رای ، انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ لبیک گویان به فرمایشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در اوج عظمت و شکوه وصف ناشدنی برگزار گردید و بار دیگر عظم و اراده استوار و خلل ناپذیر خود را در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل حیرت جهانیان به نمایش گذاشتید و جلوه ای از شکوه همدلی و همزبانی را باحضور پرافتخار خود مملو از عزت و سرافرازی درکنار سایر افتخارات شما مردم فهیم و همیشه در صحنه رقم زدید.

 

 

اینجانب برخود لازم دانسته به مصداق کلام شریفه ی من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از حضور آگاهانه و انقلابی شما خوبان در پای صندوق های اخذ رای و همچنین از تلاش های بی وقفه و صادقانه کلیه عوامل برگزار کننده این انتخابات پرشور ، باشکوه و قانونمند تقدیر و تشکر نمایم.

 
فرماندار شهرستان سیمرغ در ادامه این پیام درخصوص نتیجه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان سیمرغ اعلام داشت : آقای حسن روحانی با به دست آوردن ۸۷۲۰ رای و ۶۱ درصد آرا بیشترین رای را در حوزه انتخابیه به خود اختصاص دادند و آقایان سید ابراهیم رئیس الساداتی ۵۱۳۲ رای و ۳۶ درصد آرا ، آقای سیدمصطفی آقامیرسلیم ۱۹۷ رای و آقای سیدمصطفی هاشمی طبا ۱۰۳ رای را کسب نمودند .

 
مجتبی حبیب نژاد روشن در پایان درخصوص نتیجه پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر کیاکلا اعلام داشت : آقایان جواد قصابیان با کسب ۱۸۰۶ رای ، اسدالله ملکشاهی فر ۱۷۸۰ رای ، صادقعلی باقری ۱۵۷۴ رای ، آیت داداشی ۱۴۸۶ رای و سیدمصطفی جعفری ۱۴۶۰ رای بیشترین آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کیاکلا را بدست آوردند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران