تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهم‌ترین چالش امروز بحث اقتصاد و بیکاری است /قدرت‌ مسؤولین مقطعی و برگرفته از مردم است/ باید فساد را از جامعه برطرف کنیم

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین چالش امروز ما بحث اقتصاد و بیکاری است و باید همه تلاش کنیم در این چهار سال معضل جوانان را حل کنیم که اگر این مشکل حل نشود در چهار سال آینده، کشور در شرایط بسیار سختی قرار می‌گیرد و هر گروهی در انتخابات شرکت کند با مشکل مواجه است.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان در جشن حماسه حضور مردم در این شهرستان، ضمن گرامیداشت فتح خرمشهر و فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: حضور حماسی ملت بزرگ ایران در روز ۲۹ اردیبهشت و برگزاری انتخابات مهم کشور را تبریک می‌گویم و مفتخر هستم در نظام مقدس جمهوری اسلامی مردمی هوشیار، بزرگ و باعظمت داریم و می‌توانیم بگوییم در خاورمیانه ملتی به بزرگی ملت ایران وجود ندارد.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آنچه مهم به‌شمار می‌رود درک، فهم و شعور بالای ملت بزرگ ایران است که در این انتخابات نشان دادند خیلی بزرگ هستند، تصریح کرد: خواسته مقام معظم رهبری حضور مردم برای اقتدار نظام بود که به اثبات رسید.

 

رضیان ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باعث تضمینی برای سربلندی، عظمت و اقتدار ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه این میزان حضور مردم شاید در طول تاریخ انقلاب سابقه نداشته باشد، اظهار کرد: بیش از ۴۰ میلیون نفر رأی خود را به صندوق انداختند و به گفته مسؤولان حدود ۳ میلیون نفر هم نتوانستند رأی دهند.

 

رضیان افزود: باید وفاق ملی را در درون جامعه حفظ کنیم اما تلاش شد که در جامعه فضای دوقطبی رخ دهد که این موضوع مطلوب و خواسته دشمنان ما است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید هیچ‌گاه سعی کنیم چنین فضایی را رقم بزنیم و اجازه دهیم این فضای دوقطبی در کشور ایجاد شود، تصریح کرد: همه افرادی که در این کشور مسؤولیتی دارند یک‌زمانی هستند و بعد نیستند اما ملت و مردم همیشه هستند.

 

وی ادامه داد: قدرت‌ مسؤولان مقطعی و برگرفته از مردم است اما قدرتی که باقی خواهد ماند و باعث سربلندی کشور در طول این ۳۸ سال انقلاب شده قدرت مردم است و نباید آن را نادیده بگیریم.

 

رضیان با بیان اینکه نباید شائبه‌ای در میان مردم به وجود آوریم که یک گروهی ممکنه حق باشد و گروهی ممکنه ناحق باشند، اظهار کرد: وقتی در کشور نهادی به‌عنوان شورای نگهبان تعدادی از افراد را به‌عنوان صاحب صلاحیت تأیید می‌کند باید احترام بگذاریم.

 

وی افزود: به‌عنوان نماینده مردم اگر از روحانی حمایت کردم فقط به خاطر رسالتی بود که به عهده داشتم و برای خدمت بهتر به مردم بوده است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تشخیص این بوده که در فضای فعلی کشورمان با توجه به شرایطی که وجود دارد و اینکه موقعیت اقتصادی کشور موقعیت خاصی است، تصریح کرد: نمی‌توانیم با شعارها و حرف‌هایی که مطرح می‌شود سعی کنیم باور مردم را به سمت خود بکشانیم.

 

وی ادامه داد: من وکیل الدوله نیستم و وکیل الملت هستم و تعارفی هم ندارم تا امروز اگر حمایت می‌کردم به جهات خاصی بود که خواستیم کشور، مردم و ملت ما سربلند باشد.

 

رضیان با بیان اینکه در حال حاضر برای گرفتن حق مردم در مقابل دولت‌خواهم ایستاد و تعارفی هم ندارم، تأکید کرد: قصد ندارم بگویم فضایی که در طول چهار سال داشتیم گل‌وبلبل بوده است، چنین چیزی نیست اما مسائلی وجود داشت که نمی‌توانستیم در شرایط آزمون‌وخطا قرار بگیریم و یکی از مشکلات مهمی که در کشور داریم مشکل منابع درآمدی است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسؤولیت دولت در چهار سال دوم به‌مراتب سنگین‌تر است، تصریح کرد: خیلی از چالش‌ها را در این مدت چهار سال باید برطرف کنیم.

 

این مسؤول ادامه داد: منابع درآمدی ما مشخص است و واقعیتش کفاف خرج کشور و مسائل جاری کشور را نمی‌دهد و باید فضایی را به وجود آوریم که این موضوع را جبران کند.

 

رضیان با بیان اینکه باید به سمت صادرات درست، اصلاح تولید، کیفی‌سازی تولید، صادرات را با کیفی‌سازی تقویت و بروکراسی را از کشور حذف کنیم، اظهار کرد: باید فساد را از جامعه برطرف کنیم تا بتوانیم اعتماد مردم را به دست آوریم و اشتغال یکی از محورهای مهمی است که شعار داده‌شده و باید عمل شود و انجام دهیم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نگاه خود آقای روحانی و نگاه مجلس به این سمت است و باید حرکت خود را از همین اول شروع کنیم، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی درست انجام دهیم چراکه چهار سال بعد پاسخی برای گفتن به مردم نداریم.

 

وی افزود: مرم با عملکرد ما تغییر عقیده می‌دهند لذا این چهار سال بسیار سخت است و با توجه به رأی بالای آقای روحانی مسؤولیت بسیار سخت‌تر خواهد شد.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه در درون نظام تابع اسلام و قانون اساسی هستیم، تصریح کرد: بارها و بارها تکرار کردم یکی از اصول اصلی قانون اساسی اصل ولایت‌فقیه است.

 

رضیان با بیان اینکه دشمن در حال تلاش برای مختل کردن امنیت کشور است، اظهار کرد: باید هوشیار باشیم چراکه اگر در بحث امنیت هزینه نمی‌کردیم امروز گروه خبیث داعش در داخل مرزهای ما بوده است.

 

وی ادامه داد: اجرای انتخابات کار بسیار سختی است، گاهی اوقات ضعف و مشکلاتی وجود دارد اما باید تلاش کنیم وفاق را داخل کشور از بین نبریم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آمریکا به‌عنوان تاجر وارد کشور عربستان می‌شود که این موضوع ننگی برای دنیای اسلام است، تصریح کرد: ترامپ خودش را وارد جنگی نمی‌کند بلکه او به دنبال پول است.

 

رضیان افزود: باید قدرت دفاعی خودمان را بالا ببریم چراکه همه دشمنان ریز و درشت به دنبال بر هم زدن امنیت کشور هستند و با قاطعیت خدمت مردم عرض می‌کنم که نه خود آمریکا و نه عربستان جرأت خلل وارد کردن به امنیت ما را ندارند و ما به دنبال جنگ نیستیم اما وظیفه دفاع از کشور را داریم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرار دادن ۱۶ میلیون در مقابل ۲۳ میلیون معنی ندارد و حرف بسیار نادرستی است، تأکید کرد: ما یک ملت هستیم البته ممکن است سلایق مختلفی داشته باشیم اما بنا نیست نسبت به یکدیگر توهین کنیم.

 

رضیان در پایان گفت: مهم‌ترین چالش امروز ما بحث اقتصاد و بیکاری است و باید همه تلاش کنیم در این چهار سال معضل جوانان را حل کنیم که اگر این مشکل حل نشود در چهار سال آینده، کشور در شرایط بسیار سختی قرار می‌گیرد و هر گروهی در انتخابات شرکت کند با مشکل مواجه است.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران