تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وجود ۳۰۵۴ صندوق صدقه در سیمرغ/ کمیته امداد امانت‌دار مردم است

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ بابیان اینکه مجموع صندوق‌های صدقه شهرستان سه هزار و ۵۴ عدد است که قابلیت افزایش را هم دارد، گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌مراد نصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در سال گذشته مبلغ ۳ میلیارد و ۵۴ میلیون و ۸۲۱ هزار و ۲۳۱ ریال به‌منظور کمک به نیازمندان مساعدت مردمی جمع‌آوری شد.

 

وی افزود: این مبلغ در سرفصل‌های مختلف ازجمله اکرام و محسنین، صدقات، اطعام، احسان زائر و احسان دانش‌آموزی جمع‌آوری و در سرفصل‌های خود در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ بابیان اینکه مجموع صندوق‌های صدقه شهرستان سه هزار و ۵۴ عدد است که قابلیت افزایش را هم دارد، تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

 

وی در ادامه ضمن تشکر از مردم شهرستان سیمرغ، گفت: با توجه به میزان فقر منطقه و عدم توانمندی و توانایی خانواده‌های تحت حمایت در رفع مشکلات ازجمله مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، تأمین جهیزیه و مسکن نیاز به همدلی و همراهی حامیان و خیرین را در این امر خداپسندانه جهت کاهش درد نیازمندان بیش از زمانی احساس می‌شود.

 

نصوری با اشاره به اینکه کمیته امداد امانت‌دار مردم است، تأکید کرد: این نهاد آمادگی دارد که کمک‌های مردمی را بدون هزینه کردهای جانبی به‌عنوان امانت در اختیار نیازمندان این شهرستان قرار دهد تا مقداری از دردها و نگرانی‌های مددجویان و نیازمندان کاهش پیدا کند.

 

وی افزود: در شهرستان سیمرغ ۲۴ یتیم و ۱۱ خانوار محسنین وجود دارد که تعداد ۲۱۰ حامی از شهرستان و شهرهای مختلف به آن‌ها مساعدت می‌کنند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ در پایان گفت: در شهرستان سیمرغ ۵۷۲ خانوار تحت حمایت کمیته امداد از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران