تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۸:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت

مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی ۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی ۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریتی جدید می‌باشد چرا که امروزه شهرها و روستاها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می‌باشند.

 

بی تردید در فرایند مردم سالاری، کارآمد سازی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می‌شود

 

هدف از نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.

 

این روز یاد آور زحمات، تلاش و دلسوزی‌های مجموعه مدیران شهری و روستایی برای بهبود و توسعه فضای شهرها و روستاها به عنوان محیط زندگی مردم می‌باشد.

 

اینجانب این روز فرخنده را به مدیران محترم شهری و روستایی شهرستان سیمرغ تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 

مجتبی حبیب نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران