تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام سه دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان سیمرغ گفت: در حال حاضر سه دستگاه اتوبوس از افرادی که حداقل ۱۰ سال است به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند شناسایی شده‌اند و به زودی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش سیمرغ ما، اصغر اصغری در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی آستان قدس در سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: اعضای ستادی آستان قدس با همکاری بسیار خوب امام‌جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه شکل گرفت.

 

وی افزود: شورای فرهنگی و اجتماعی را با محوریت حجت‌الاسلام گرگانی نماینده ولی فقیه در سپاه سیمرغ، عمونیا رئیس دادگستری سیمرغ، حجت‌الاسلام رمضانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ و قلی‌پور رئیس بنیاد شهید شهرستان سیمرغ شکل دادیم.

 

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مسؤولیت شناسایی محرومین و خیرین به همت فرماندهی محترم سپاه با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) سیمرغ انجام می‌شود، تصریح کرد: یزدان اصغری مسؤولیت خادم یاران دفتر نمایندگی آستان قدس سیمرغ را به عهده دارد.

 

وی ادامه داد: مسؤولیت روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس سیمرغ هم به عهده حجت‌الاسلام قلی‌نژاد و اسماعیل‌زاده است.

 

اصغری با بیان اینکه در حال حاضر سه دستگاه اتوبوس از افرادی که حداقل ۱۰ سال است به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم در استان و مشهد مقدس انجام شده و به زودی با همکاری بسیار خوب مجموعه شهرستان اعزام انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران