تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت دوازدهم برنامه ریزی های خود را برای رسیدن به ثبات اقتصادی صرف کند

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس با اشاره به وجود سه طیف سیاسی در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه غالب نمایندگان مجلس شورای اسلامی مثبت و در مسیر کمک به دولت دوازدهم برای گذر از چالش ها است.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان افزود: این دیدگاه و نگاه مثبت نمایندگان شورای اسلامی می تواند اعضای کابینه دولت دوازدهم را در مسیر انجام وظایف در چهار سال آینده یاری بکند.

 

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه رهبری به عنوان عالی ترین مقام در قانون اساسی کشورمان به شمار می رود، ادامه داد: همدلی و همراهی دولت ها با رهبری، به عنوان رکن اساسی نظام بسیار مهم است.

 

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نگاه رهبری برای کشور و مشکلات مردم را نگاه دلسوزانه خواند، گفت: این تعامل میان دولت به عنوان برنامه ریز و مجری امور با رهبری باید وجود داشته باشد.

 

ارتباط میان رهبری و ریاست جمهوری ضروری است

 

وی ارتباط و تعامل ریاست جمهوری با رهبری را امر ضروری و اساسی دانست و افزود: خوشبختانه این نگاه و دیدگاه در آقای روحانی رئیس دولت دوازدهم وجود دارد.

 

به گفته رضیان نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز ارتباط و اعتماد سازی را از ریاست جمهوری مطالبه می کنند.

 

وی گفت: نشست اخیر فرماندهان سپاه و ریاست جمهوری تلاشی است که باعث خوشحالی و خرسندی بسیاری از دلسوزان کشور شده است.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زمان روی کار آمدن دولت یازدهم همراه با چالش ها و مسائل جدی بود، ادامه داد: تحریم ها، مشکلات اقتصادی، عدم صادرات و تامین منابع از جمله این چالش ها بود.

 

وی از فضای سال ۹۲ به عنوان فضای شکننده و ناامیدکننده یاد کرد و افزود: اما آقای روحانی و دولتش در آنزمان توانست از این مشکلات گذر بکند.

 

برجام دستاورد مهم در کارنامه فعالیت دولت یازدهم

 

رضیان برجام را دستاورد خوب و مهم در کارنامه فعالیت دولت یازدهم دانست و ادامه داد : با وجود خوب بودن این کار اما هر کار مهمی با یکسری نقاط ضعف همراه است.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار داشت: در چهار سال آینده ، دولت دوازدهم باید برنامه ریزی های خود را برای رسیدن به نقطه پایدار و ثبات اقتصادی صرف بکند.

 

رضیان نمره عملکرد دولت یازدهم را مثبت و خوب اعلام کرد و افزود: اما این نمره مثبت به معنای خوب بودن دولت در تمام بخش ها نیست.

 

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت یازدهم در بحث مدیریت برخی وزارتخانه ها عملکرد خوبی ندارد و نیز باید نگاه به بخش خصوصی اصلاح شود.

خانه ملت

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران