تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهیان نور تامین کننده امنیت فرهنگی و سیاسی است/اعزام دو اتوبوس به راهیان نور غرب و شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با بیان اینکه راهیان نور مأموریتی است که نقش بسیار سازنده‌ای به لحاظ فرهنگی، معرفتی و اعتقادی در مساجد، مدارس، منازل و زائران اعزامی دارد، گفت: این سفرها می‌تواند به تأمین امنیت فرهنگی، سیاسی، اعتقادی و فرهنگی حوزه‌های سرزمینی در شهرستان کمک کند.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور این شهرستان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا به‌ویژه شهید محسن حججی، اظهار کرد: این شهید بزرگوار بسیار بی‌رحمانه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید و غم بزرگی را بر دل امت شهیدپرور و مردم خود ایران اسلامی بر جای گذاشت.

 

وی در ادامه با قرائت پیام سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به مناسبت شهادت محسن حججی، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم و خانواده این شهدا تصمیم خود را گرفتند و به ما درس صبر، استقامت و مقاومت آموختند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه مأموریت راهیان نور تقریباً در دو مقطع از سال انجام می‌شود، تصریح کرد: راهیان نور جنوب کشور با توجه به شرایط اقلیمی عمدتاً در اسفند و فروردین‌ماه اتفاق می‌افتد که سال گذشته با همکاری و پشتیبانی اعضای ستاد و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت چهار اتوبوس از شهرستان سیمرغ به این مناطق اعزام شدند.

 

وی افزود: راهیان نور غرب و شمال غرب کشور هم با توجه به شرایط اقلیمی معمولاً در تیر، مرداد و شهریورماه اتفاق می‌افتد که اعزام دو اتوبوس از شهرستان سیمرغ برای جبهه غرب و شمال غرب در نظر گرفته‌ شده است.

 

برمر با بیان اینکه راهیان نور مأموریتی است که نقش بسیار سازنده‌ای به لحاظ فرهنگی، معرفتی و اعتقادی در مساجد، مدارس، منازل و زائران اعزامی دارد، گفت: این سفرها می‌تواند به تأمین امنیت فرهنگی، سیاسی، اعتقادی و فرهنگی حوزه‌های سرزمینی در شهرستان کمک کند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران