تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سیمرغ باید مطالبه‌گر باشند

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه حضور مردم در شهرستان و شهر کم‌رنگ است، گفت: باید تدبیری اندیشیده شود تا مردم ما هم مطالبه‌گر باشند و هم حضور پیدا کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در دیدار با اعضای شورای اداری سیمرغ به مناسبت هفته دولت ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و اندرزگو، اظهار کرد: افرادی مثل شهید اندرزگو سرمایه این انقلاب و نظام بوده‌اند.

 

وی افزود: با توجه به فضای تند جهانی که علیه ایران اسلامی و ارزش‌های اسلامی و ایران حاکم است عبور از این مسیر بسیار سخت بود و است و آرزوی موفقیت برای ریاست جمهور داریم چراکه امروز موفقیت دولت، موفقیت ملت است.

 

امام‌ جمعه سیمرغ ضمن تشکر از اعضای شورای شهر دوره چهارم، تصریح کرد: شهرستان ما به‌گونه‌ای است که باید هدف‌گذاری مشخصی داشته باشد و با تصمیم آنی نمی‌شود کار کرد.

 

این مسؤول ادامه داد: هدف‌گذاری شهرستان مشخص باشد که به کجا می‌رویم.

 

یوسفی با بیان اینکه اقدامات دولت در شهرستان اطلاع‌رسانی شود، اظهار کرد: برخی می‌خواهد مسئله‌ای را عنوان کنند که این نظام نداشت اما درگذشته داشتیم.

 

وی افزود: امروز برای استفاده کردن در امور مختلف وسعت پیدا کردیم اما برخی به دنبال سیاه‌نمایی هستند و اگر این گزارش‌ها عنوان شود امیدواری برای مردم می‌شود.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه حضور مردم در شهرستان و شهر کم‌رنگ است، اظهار کرد: باید تدبیری اندیشیده شود تا مردم ما هم مطالبه‌گر باشند و هم حضور پیدا کنند.

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران