تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشنواره شهید رجایی در سیمرغ برگزار شد

در آخرین روز از هفته دولت همایش گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و هفته دولت (جشنواره شهید رجایی) در مسجد جامع کیاکلا برگزار و از مدیران و کارکنان نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سیمرغ ما، در آخرین روز از هفته دولت همایش گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و هفته دولت (جشنواره شهید رجایی) در مسجد جامع کیاکلا برگزار و از مدیران و کارکنان نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

شعبان‌علی رستمی مدیر اداره آموزش‌وپرورش سیمرغ در آیین برگزاری این همایش ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگوی مناسب برای مدیران ما هستند.

 

دبیر اجرایی جشنواره شهید رجایی سیمرغ ضمن قرائت بیانات امام راحل در خصوص شهیدان رجایی و باهنر، گفت: راه و روش بزرگان نظام سرلوحه کار ما قرار گیرد.

 

*زیرساخت‌های ضعیفی در سیمرغ داریم

 

امام‌جمعه سیمرغ در ادامه این برنامه ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: موفقیت هر نهادی در نظام جمهوری اسلامی ایران موفقیت دولت و نظام است.

 

وی افزود: با حضور معاون رئیس‌جمهور در شهرستان قدم‌های خوبی برای شهرستان برداشته شد.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های ضعیفی در سیمرغ داریم، تصریح کرد: کارهای زیادی در این خصوص باید انجام شود.

 

وی در ادامه به شهید حججی اشاره کرد و گفت: ما شهید حججی را نمی‌شناختیم، الان هم نمی‌شناسیم یک‌بار مقدمات شهادتش موج ایجاد کرد و این بار هم انتقال پیکرش موج ایجاد می‌کند.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه بعد از جریان بنی‌صدر خیلی‌ها به دنبال ایجاد حاشیه بودند و تلاش می‌کردند کشور را ناامن کنند، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر به قلب این حوادث زدند و از هیچ سرزنشی نترسیدند.

 

وی افزود: برای ایجاد و حفظ انقلاب خون‌های فراوانی داده‌شده است.

 

یوسفی در پایان گفت: با مردم مهربان باشید چراکه مردم برای این نظام هستند.

 

*امیدواریم اقدامات انجام‌شده رضایت شهروندان را داشته باشد

 

فرماندار سیمرغ در ادامه این همایش، ضمت تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: امیدواریم اقدامات انجام‌شده توانسته باشد رضایت شهروندان و اقشار جامعه را در پی داشته باشد.

 

وی افزود: هفته دولت فرصت خوبی است که اقدامات مسؤولین به سمع و نظر مردم شهرستان برسد و ضمن قدردانی از زحمات همه مدیران دستگاه‌های اجرایی اعلام می‌کنم خادمین به ملت توانستند با تلاش، کوشش و برنامه‌ریزی اقدامات مؤثری را فراهم کنند.

 

مجتبی حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه شخصیت برجسته‌ای وارد شهرستان شد و همه عزیزان تمام‌قد پای‌کار حاضر شدند، تصریح کرد: برای حفظ آبروی شهرستان و ایجاد انگیزه این اقدام انجام و سیمرغ پایلوت افتتاح پروژه‌های کشاورزی مازندران شد.

 

وی ادامه داد: طی این هفته تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان تمام‌قد پای‌کار بودند که از همه دستگاه‌ها اجرایی سپاسگزارم.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه امروز از برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی تجلیل می‌شود، اظهار کرد: این افراد بر اساس شاخص‌هایی که مدنظر ما بود به‌عنوان مدیر نمونه انتخاب شدند.

 

وی در پایان گفت: معیارهای مدیر نمونه مشخص است و سعی کنید آن معیارها را تقویت کنید.

 

به گزارش سیمرغ ما، در پایان این برنامه از جمعی از مدیران و کارکنان ادارات شهرستان سیمرغ تجلیل به عمل آمد.

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران