تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساخته‌شدن پنج واحد مسکن مددجویان در سیمرغ

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ گفت: پنج واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان سیمرغ ساخته شد.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌مراد نصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: پنج واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان سیمرغ ساخته شد.

 

وی افزود: ساخت این مسکن‌ها با هزینه‌ای به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان از سال گذشته آغاز شد که هزینه آن با کمک بلاعوض کمیته امداد و مشارکت خیران همچنین آورده خود مددجو ساخته و تحویل داده شد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ بابیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) تأمین مسکن مددجویی است، تصریح کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری یک واحد مسکن مددجویی به ارزش ۵۰ میلیون تومان خریداری شد.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مقرر شد ۶ واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی با کمک بلاعوض کمیته امداد، مشارکت خیریان و آورده مددجو با همکاری بسیج سازندگی سپاه ساخته شود.

 

نصوری با اشاره به اینکه از دیگر برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیمرغ طی ۶ ماه نخست امسال تعمیر؛ تکمیل و بازسازی ۱۱ واحد مسکن مددجویی بود، اظهار کرد: برای ارائه این خدمات در مرحله نخست ۱۹ میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: ۱۴ خانوار از مددجویان کمیته امداد شهرستان سیمرغ نیازمند مسکن هستند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ در پایان گفت: مردم خیر و نواندیش می‌توانند با شماره‌گیری #۵*۳*۰۱۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و واردکردن مبلغ موردنظر خود، با این نهاد در تأمین مسکن مددجویان مشارکت کنند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران