تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانواده‌ها شناخت درستی نسبت به جامعه ندارند

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ گفت: این موضوع نشان می‌دهد شناخت فرزندان و خانواده‌های ما نسبت به جامعه شناخت واقعی و درستی نیست.

به گزارش سیمرغ ما، ساره نیکجو در جلسه کارگروه کنترل و کاهش طلاق شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: آمار و ارقام مطرح‌شده توسط ادارات مختلف قصد دارد تا آمار طلاق را پایین آورد اما چرا با برگزاری این تعداد کلاس طلاق بالایی داریم.

 

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد شناخت فرزندان و خانواده‌های ما نسبت به جامعه شناخت واقعی و درستی نیست.

 

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ با اشاره به اینکه خانواده‌ها هنگام ازدواج به‌ظاهر موضوع نگاه می‌کنند و با شنیدن اینکه فلانی شخص خوبی است و وضعیت مالی خوبی دارد حاضر می‌شوند فرزندی که سال‌ها برای او زحمت کشیدند را وارد خانواده‌ای پرتنش کنند، تصریح کرد: در پایان وقتی قصد می‌کنند فرزند خود را نجات دهند به موضوعات اجتماعی و نارضایتی‌ها برمی‌گردیم.

 

وی ادامه داد: متأسفانه نپذیرفتیم طلاق اتفاق بسیار بدی است.

 

نیکجو بابیان اینکه با امور بانوان با همکاری ادارات و نهادهای مختلف جلسات متعددی برای بانوان برگزار کرده است، تأکید کرد: به دید من این جلسات، جلسات کاملی نیست و نمی‌تواند باشد.

 

وی افزود: در این جلسات موضوعاتی به‌صورت گویش مطرح و سخنرانی دوساعته و چندساعته انجام می‌شود.

 

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ با اشاره به اینکه این جلسات باید عملیاتی و به‌صورت کارگروهی برگزار شود، تصریح کرد: خانواده‌ها قبل از اینکه فرزندشان ازدواج کند باید با این موضوعات درگیر شوند تا بتوانند در آینده انتخاب درستی داشته باشند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران