تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارگاه جهادی آموزش نیروی انتظامی مازندران تجهیز می‌شود

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اصلاح الگوی رفتاری کارکنان در قرارگاه جهادی آموزش، گفت: قرارگاه جهادی آموزش نیروی انتظامی مازندران تجهیز می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی امروز در جلسه جمع‌بندی نهایی نظارت تخصصی تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و قرارگاه جهادی آموزش در شهرستان سیمرغ اظهار داشت: نظارت دقیق بر ماموریت‌ها و ایجاد تصویری کاملا مطلوب از نیروی انتظامی در اذهان مردم نقش موثری در قانون‌گرایی همراه با اقتدار، قاطعیت توام با مهربانی با مردم و ارتقا ارتباط نیروی انتظامی با آحاد مردم دارد.

 

وی با اشاره به نقش تعامل و مشارکت نیروی انتظامی با دیگر نهادها و سازمان‌ها، افزود: باید از همه ظرفیت‌های مردمی در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان استفاده کرد.

 

میرفیضی با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت روحی کارکنان، گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم و در بازه زمانی مناسب افزایش آمادگی جسمانی و تناسب اندام کارکنان مورد توجه قرار گیرد.

 

وی، لازمه افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس را توجه به آموزش کارکنان، ایجاد بسترهای لازم برای ارتقا امنیت اجتماعی در جامعه و تحقق امنیت پایدار برشمرد.

 

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر پاسخگویی به موقع مراجعان در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، گفت: لازمه افزایش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس ایجاد بسترهای لازم برای ارتقا امنیت اجتماعی در جامعه و تحقق امنیت پایدار است.

 

وی با تاکید بر اشرافیت اطلاعاتی و نظارت مستمر بر هنجارهای اجتماعی به منظور افرایش رضایت مردم از عملکرد پلیس، گفت: کسب رضایت مردم از نیروی انتظامی منجر به حمایت و در نتیجه افزایش امنیت اجتماعی جامعه خواهد شد.

 

میرفیضی با تاکید بر ایجاد بسترهای نوین آموزشی در قرارگاه جهادی آموزش به منظور ارتقا دانش و توان انتظامی کارکنان، تصریح کرد: اصلاح الگوی رفتاری کارکنان از جمله موضوعاتی است که در قرارگاه جهای آموزش باید مورد توجه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران