تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است

مجتبی حبیب نژاد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است، گفت:اهداف دشمن لطمه زدن به تولیدات داخلی است.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب نژاد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها است، گفت:اهداف دشمن لطمه زدن به تولیدات داخلی است.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نشانه عظمت و قدرت ایران اسلامی در مقابل توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان است گفت : نشستهای مختلف در بحث جنگ نرم، امام، انقلاب و رهبری و دیدار با خانواده معظم شهدا بخشی از برنامه های فرهنگی شهرستان بود.

 

وی گفت: معرفی و تجلیل از مفاخر علمی و مذهبی، برگزاری مراسمات مذهبی، نشست شعر شاعران بومی و محلی و نصب تندیس شهدا بخشی دیگر ی از برنامه های فرهنگی مسوولان شهرستانی بود که در این شهرستان انجام شد .

 

فرماندار سیمرغ گفت: آنچه بیش ازپیش در بیانات مقام معظم رهبری بر آن تأکید شده است بحث اقتصاد مقاومتی است ایشان معتقد هستند که یکی از راههای عبور از مقطع حساس و سرنوشت ساز کشور جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی است.

 

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها و تأکید بر مزیتهای تولیدات داخلی و تلاش مضاعف برای خوداتکایی دارد زیرا یکی از اهداف دشمن متمرکز شدن بر روی اقتصاد است تا به رشد ملی و تولیدات داخلی لطمه بزند.

 

مجتبی حبیب نژادگفت : در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل است ما میتوانیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم زیرا این امر باعث خودباوری در آحاد جامعه به ویژه مسوولین خواهد شد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران