تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن با محاصره اقتصادی سر جنگ با ما را دارد

رئیس حوزه علمیه امام صادق (ع) کوتنا قائم‌شهر با اشاره به اینکه امروز دشمن با محاصره اقتصادی سر جنگ با ما را دارد، گفت: اولین روزی که علیه ملت ایران تحریم و محاصره اقتصادی انجام شد امام خمینی(ره) خطاب به دشمن گفت، ما را از تحریم نترسانید چون ما فرزند رمضان هستیم.

به گزارش سیمرغ ما، آیت الله محمد سلیمانی در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در مصلی نمازجمعه سیمرغ، اظهار کرد: امام خمینی (ره) ما را از ذلت به عزت رساند.

 

وی افزود: این مراسم یادبود تنها برای حضرت امام (ره) نیست و یاران امامی که با قطره قطره خون خود انقلاب را به وجود آوردند و هشت سال دفاع مقدس را پیش بردند و امروز هم عزیزان ما در مقابل استکبار جهانی ایستاده و حرم و حریم را حفظ کرده‌اند.

 

رئیس حوزه علمیه امام صادق (ع) کوتنا قائم‌شهر با اشاره به اینکه انقلاب ما نشات گرفته از انقلاب پیامبر اکرم (ص) است و چند شاخصه پیامبر (ص) در حضرت امام (ره) هم وجود داشت، تصریح کرد: حضرت محمد (ص) کار بسیار سخت و سنگینی را آغاز کرد چرا که باید با اعتقاد مردم مبارزه می‌کرد.

 

وی ادامه داد: پیامبر (ص) در برابر هجمه و حمله دشمنان پیروزمندانه خارج شد و وجود مقدس آن حضرتدر برابر انعکاس مشرکین قرار گرفت.

 

سلیمانی با بیان اینکه حضرت امام (ره) مثل پیامبر (ص) حکومت اسلامی تشکیل داد، تاکید کرد: امام راحل دفاع مقدس را به پیش برد و کوتاه نیامد.

 

وی افزود: امروز خلف صالح امام (ره) در حال ادامه دادن همان مسیر حضرت امام (ره) است.

 

رئیس حوزه علمیه امام صادق (ع) کوتنا قائم‌شهر با اشاره به اینکه امروز دشمن با محاصره اقتصادی سر جنگ با ما را دارد، تاکید کرد: اولین روزی که علیه ملت ایران تحریم و محاصره اقتصادی انجام شد امام خمینی(ره) خطاب به دشمن گفت، ما را از تحریم نترسانید چون ما فرزند رمضان هستیم.

 

این مسئول در پایان گفت: مقام معظم رهبری در مزار حضرت امام (ره) سخنان مشروحی داشتند و به مواضع حساسی اشاره فرمودند که باید به آن توجه کرد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران