تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزادسازی زندانی جرائم غیرعمد در دفتر امام جمعه سیمرغ

ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

به گزارش سیمرغ ما، باهمت خیران، مسؤولان کمیته امداد امام خمینی و سازمان زندانیان، یک زندانی از این شهرستان از بند زندان رها شده است.

 

 ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ  یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه شهرستان سیمرغ ضمن تشکر از مجموعه دست‌اندرکاران و خیران این اتفاق، اظهار کرد: مردم، خیران و معتمدان در جرائم غیرعمد یاری‌رسان  یکدیگر هستند.

 

وی با بیان اینکه اتفاق و حادثه ناگهانی رخ می‌دهند و تحمل این حوادث هم سخت است، گفت: باید در این اتفاقات همراه یکدیگر باشیم.

 

محمد اصغری مدیرکمیته امداد امام خمینی سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد حضرت امام در ماه مبارک رمضان طرح مفتاح الجنه (بازدید مسؤولان از منزل مددجویان) است که در قالب این طرح از خانواده مددجویان زیرپوشش بازدید می‌شود.

 

وی افزود: در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان سال جاری در راستای طرح مفتاح الجنه دیداری با خانواده این زندانی جرائم غیرعمد داشتیم.

 

مدیرکمیته امداد امام  خمینی سیمرغ بابیان اینکه این شخص به دلیل سانحه تصادف در سال ۹۴ و به خاطر اتمام تاریخ بیمه‌نامه شخص ثالث محکوم‌به پرداخت دیه ۲۱۶ میلیون ریالی شدند که به علت عدم توان پرداخت دیه نزدیک به سه سال در زندان حضور داشتند، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده چند جلسه با شاکی این پرونده صحبت شد که با گذشت و ایثار شاکی این زندانی از زندان آزاد شد.

 

این مسؤول بابیان اینکه از خیران عزیزی که در این زمینه به ما کمک کردند سپاسگزارم، گفت: آزادی این زندانی عزیز با بخشش بخش اعظمی از دیه توسط شاکی محترم و حمایت خیران، انجمن حمایت از زندانیان و کمیته امداد امام خمینی شهرستان صورت گرفت.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران