تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زندانی جرائم غیرعمد سیمرغی از بند زندان رها شد

ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ  یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

به گزارش سیمرغ ما، محمد اصغری مدیرکمیته امداد امام خمینی سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما،اظهارکرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد حضرت امام در ماه مبارک رمضان طرح مفتاح الجنه (بازدید مسؤولان از منزل مددجویان) است که در قالب این طرح از خانواده مددجویان زیرپوشش بازدید می‌شود.

 

وی افزود: در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان سال جاری در راستای طرح مفتاح الجنه دیداری با خانواده این زندانی جرائم غیرعمد داشتیم.

 

مدیرکمیته امداد امام  خمینی سیمرغ بابیان اینکه این شخص به دلیل سانحه تصادف در سال ۹۴ و به خاطر اتمام تاریخ بیمه‌نامه شخص ثالث محکوم‌به پرداخت دیه ۲۱۶ میلیون ریالی شدند که به علت عدم توان پرداخت دیه نزدیک به سه سال در زندان حضور داشتند، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده چند جلسه با شاکی این پرونده صحبت شد که با گذشت و ایثار شاکی این زندانی از زندان آزاد شد.

 

این مسؤول بابیان اینکه از خیران عزیزی که در این زمینه به ما کمک کردند سپاسگزارم، گفت: آزادی این زندانی عزیز با بخشش بخش اعظمی از دیه توسط شاکی محترم و حمایت خیران، انجمن حمایت از زندانیان و کمیته امداد امام خمینی شهرستان صورت گرفت.

 

به گزارش سیمرغ ما،  ظهر امروز با حضور مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان سیمرغ، خیران و شاکی در دفتر امام‌جمعه شهرستان سیمرغ  یک زندانی جرائم غیرعمد از بند زندان رها و به آغوش خانواده خود بازگشت.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران