تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرآن کریم مایه هدایت کل بشریت است

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه از تمام لحظات ماه مبارک رمضان به‌خوبی استفاده کرده باشیم، گفت: قرآن برای خودسازی است و با این خودسازی خود را بیمه کرده و رذایل را از بین برده‌ایم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام رجبعلی گرگانی در مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم در این شهرستان، اظهار کرد: عظمت ماه مبارک رمضان به خاطر عظمت قرآن است که در سوره بقره هم به این موضوع اشاره‌شده است.

 

وی افزود: قرآن کریم کتابی است که مایه هدایت کل بشریت است و در سایه آن‌همه می‌توانند به سعادت برسند در ماه مبارک رمضان نازل‌شده است.

 

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه در سایه قرآن تا امروز ۴۰ سال دشمن را پشت دروازه‌هایمان معطل کردیم، تصریح کرد: ما عامل به قرآن بوده و سلاح قرآن را در اختیارداریم.

 

وی ادامه داد: چهار درد جامعه بشری یعنی کفر، نفاق، انحراف و گمراهی با بهره‌مندی از قرآن از بین می‌رود.

 

گرگانی بابیان اینکه اگر کسی به معارف قرآن عمل کند، قرآن ریشه همه رذایل را می‌خشکاند، اظهار کرد: داروی قرآن برخلاف سایر داروها هیچ عوارض جانبی ندارد و علاوه بر درمان بیماری‌ها رحمت است.

 

وی افزود: امروز دشمنان اسلام در داخل و خارج از کشور دچار استیصال شده‌اند و نیروهای قرآنی در هر شرایطی بر دشمن پیروز شده است.

 

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه از تمام لحظات ماه مبارک رمضان به‌خوبی استفاده کرده باشیم، تأکید کرد: قرآن برای خودسازی است و با این خودسازی خود را بیمه کرده و رذایل را از بین برده‌ایم.

 

گرگانی در پایان گفت: هرکدام از شما قاریان و حافظان یک سرباز قرآن هستید و باید با قرآن مشکلات جامعه را حل کنید.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران