تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم انتظار برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی را دارند

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه امروز هر سه قوه در برابر این مردم مسؤول هستند، گفت: مردم انتظار دارند با اخلالگران اقتصادی برخورد قاطع صورت گیرد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: در هفته‌ای که گذشت جوانان کشورمان در میادین ورزشی شانیت و شخصیت خود را نشان دادند.

 

وی افزود: در پیام مقام معظم رهبری هم ایشان فرمودند شما پیروز و سرافراز برگشتید.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه هدف مقام معظم رهبری از این پیام جدیت، ماندن درصحنه، جنگیدن و تلاش ورزشکاران عزیزمان بود، تصریح کرد: امروز ۴۰ سال است که در برابر قدرت سلطه‌گر دنیا ایستاده‌ایم.

 

وی ادامه داد: از مجموعه تربیت و بدنی شهرستان انتظار تربیت نیروهای ورزشی را داریم.

 

یوسفی با بیان اینکه توطئه آمریکا مربوط به امروز نیست و حدود چهار دهه‌ای که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد هیچ‌گاه استکبار جهانی برای ضربه زدن به ایران متوقف نبود، اظهار کرد: آمریکا از قبل از انقلاب تا به امروز جنایت‌آفرینی کرد.

 

وی افزود: در ماه شوال جنگ احزاب را داشتیم، جنگی که ابوسفیان به همراه یهودیان، مشرکین و چهره‌های پیدا و پنهان مخالف اسلام که برای محو اسلام آمده بودند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه امروز هم همان جنگ احزاب را داریم، تصریح کرد: دیروز این جنگ را در لباس جنگ ایران و عراق دیدیم و امروز این جنگ را در چهره مبارزه اقتصادی و جنگ اقتصادی می‌بینیم.

 

یوسفی با بیان اینکه آمریکا و همه متعهدانش هیچ تعهدی به هیچ قطع‌نامه و معاهده‌ای ندارند، تأکید کرد: وظیفه مردم ما حفظ وحدت و اتحاد و وظیفه مسؤولان ما داشتن گوش شنوا و عمل به قول‌هایشان است.

 

وی افزود: امروز هر سه قوه در برابر این مردم مسؤول هستند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه این مردم با حضور در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌ها به دهان دشمن می‌زنند نه سلاح و تجهیزات، اظهار کرد: قوه قضاییه، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کشور دقت کنند.

 

یوسفی گفت: با چهار سال زندان مشکل حل نمی‌شود و مردم انتظار دارند با اخلالگران اقتصادی برخورد قاطع صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
اخبار فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا
کانال تلگرام سیمرغ ما
خبر فوری سیمرغ
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران