تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۸:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازسازی خطوط فرسوده سیمرغ با اجرای مانور ۷ ساعته شرکت توزیع برق مازندران/ تامین برق سیمرغ با ۴ خط/ کاهش قطعی برق سیمرغ در حوادث

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: امروز در یک مانور ۷ ساعته خطوط فرسوده مورد بازسازی قرار گرفت.

به گزارش سیمرغ ما، از ساعت ۸ صبح امروز مانور-رزمایش شرکت توزیع برق استان مازندران در شهرستان سیمرغ آغاز و تا دقایقی پیش ادامه داشت.


قاسم شهابی در حاشیه بازدید از این مانور در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای مستحکم‌سازی و افزایش قابلیت اطمینان شهر کیاکلا که متأسفانه مقداری ضعیف بود و در طوفان و حوادث مردم با قطعی برق مواجه می‌شدند، شرکت توزیع برق استان مازندران و گلستان اقدام به اجرای مانور عملیاتی کامل در این شهرستان کرد.


وی افزود: از صبح امروز از امور توزیع برق ۱۶ گانه استان اکیپ‌های کامل عملیاتی با حدود ۱۲۰ متخصص در شهرستان سیمرغ حاضر و مشغول اجرای مانور شدند.


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ادامه داد: یکی از اهداف این مانور ایجاد خطوط جدید در شهر کیاکلا بود که تاکنون تأمین برق این شهر توسط ۲ خط انجام می‌شد و امروز با اجرای این مانور تأمین برق سیمرغ توسط ۴ خط صورت می‌گیرد.


این مسئول تصریح کرد: از سمت شمال نیز ارتباط برق با شهرستان بابلسر برقرار شد تا در صورت ایجاد اشکال برای پست اصلی شهر سیمرغ، از طریق بابلسر این ارتباط برقرار و مشکل برطرف شود.


شهابی همچنین از اصلاح خطوط فرسوده انتقال برق در سیمرغ خبر داد و گفت: امروز در یک مانور ۷ ساعته خطوط فرسوده مورد بازسازی قرار گرفت.


وی اذعان کرد: یکی از اهداف این مانور شاهد بودن کمترین میزان خاموشی در زمان حادثه است.


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به بحث پدافند غیرعامل بیان کرد: یکی از اهداف این مانور و مانورهای واقعی امور توزیع برق علاوه بر اصلاح و احداث، یک تمرین واقعی نیز برای حوادث واقعی است.


وی با بیان اینکه همچنین عملیات و برنامه‌ای در حالت عادی شاید در حدود ۲ ماه به طول انجامد، ابراز داشت: به عنوان مثال امروز با اکیپ ۱۲۰ نفره ظرف ۷ ساعت توانستیم یک فعالیت ۲ ماهه را به سرانجام برسانیم.


شهابی با اشاره به قطعی برق پیش‌آمده گفت: با توجه وسعت مانور نقاط حساس شهر دارای برق بودند و نقاطی که لازم به قطعی برق بود، از روزهای قبل اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت گرفته بود که مورد استقبال و همراهی مردم قرار گرفت.


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در پایان گفت: این عملیات در ۴ نقطه مسیر سیمرغ به بهنمیر، پست زیارکلا به خط اصلی، ابتدای شهر تا میدان صمصام طور و اصلاح خط دو مدارِ کشوری به کیاکلا به‌صورت هم‌زمان انجام شد.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران