تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌های آموزش و پرورش از اواخر دی‌ ماه

کسب نمره قبولی علمی لازمه جذب اولیه پذیرفته شدگان است و در حال بررسی هستیم تا تغییراتی در سهمیه ها داشته باشیم ضمن اینکه بومی پذیری و شرایط علمی نیز از اولویت‌ها است.

به گزارش سیمرغ ما، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با تأخیر از اواخر دی یا بهمن ماه آغاز می شود.
 
محمدحسین سلیمی جهرمی اظهار کرد: اگر نتایج را هم اکنون اعلام کنیم، ظرفیتهای تکمیل نشده سوخت می‌شود و نمی‌خواهیم ظرفیت‌هایمان بسوزد و لذا باید حداکثر استفاده را برد تا نیروهای واجد شرایط به آموزش و پرورش وارد شوند.
 
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: کسب نمره قبولی علمی لازمه جذب اولیه پذیرفته شدگان است و در حال بررسی هستیم تا تغییراتی در سهمیه ها داشته باشیم ضمن اینکه بومی پذیری و شرایط علمی نیز از اولویت‌ها است.
 
سلیمی جهرمی با اشاره به اینکه ممکن است نوع رشته‌های مدنظر جابه جا شود، افزود: تلاش می شود تا یک ماه آینده برای ظرفیت‌های خالی مانده افراد پذیرفته شده را برای مصاحبه علمی معرفی کنیم و پس از آن نمرات مصاحبه علمی به صورت یک جا به سازمان سنجش ارسال شود.
 
 وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با تأخیر آغاز خواهد شد، افزود: اگر بتوان این دوره را از اواخر دی یا اوایل بهمن آغاز کرد و از تعطیلات تابستان نیز بهره مند شد، می‌توان از ابتدای مهر سال آینده این افراد را وارد نظام تعلیم و تربیت کرد.
 ایلنا

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سیمرغ
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران