تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه اندیشه و مکتب امام از آغاز بعثت اولین پیامبر خدا تا به امروز را در برمی‌گیرد، گفت: امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حضرت امام (ره) بر اساس نظام توحیدی، اسلامی و در جهت احیاء ارزش‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند.

وی افزود: امام (ره) با توکل بر خدا توانست بر حکومت طاغوت رضاشاهی خاتمه دهد و با اعتقاد راسخی که به راه و منش خود داشت توانست مکتب اسلام، قرآن و ارزش‌های انسانی را در سطح دنیا احیاء کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه اندیشه و مکتب امام از آغاز بعثت اولین پیامبر خدا تا به امروز را در برمی‌گیرد، تصریح کرد: امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد.

وی ادامه داد: باید سالگرد ایشان هرسال بهتر از سال پیش برگزار شود و پیام او به مناسب‌ترین شکل ممکن به جهان عرضه شود همچنین در مرحله اول باید امام را به‌طور دقیق به مردم کشورمان به‌ویژه جوانان و نخبگان بشناسانیم و در ادامه نیز در راستای معرفی هر چه‌بهتر ایشان به مردم دنیا تلاش مضاعف نماییم.

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه اندیشه‌های امام به بلندای تاریخ است خاطرنشان کرد: علماء و مبلغین رسالت سنگینی در تبیین اندیشه‌های حضرت امام (ره) دارند.

وی افزود: امسال اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ برنامه‌های خوبی را در سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در هیأت مذهبی، مؤسسات قرآنی، مساجد، اماکن دینی و آموزشی برگزار می‌کند.

رمضانی برگزاری گفتمان امام، آشنایی مردم با اندیشه‌های امام (ره)، مراسم سخنرانی، اعزام مبلغ، انجام تبلیغات محیطی، تشکیل حلقه‌های معرفتی در پاسخ‌گویی به شبهات، چاپ و تکثیر بخش اعظمی از وصیت‌نامه حضرت جهت توزیع در ادارات و مساجد، برگزاری مسابقه فرهنگی "زنده همیشه تاریخ" را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره به مناسبت رحلت امام (ره) دانست.

 

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران