تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن به‌دنبال شکستن حرمت‌ها در ماه مبارک رمضان است

امام‌ جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تذهیب، تزکیه، ماه توجه و کمک‌رسانی است، گفت: دشمن به‌دنبال این است که قداست‌ها و حرمت‌ها را در این ماه بشکند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امشب در همایش تجلیل از متصدیان و متبرعان جمع‌آوری نذورات عتبات عالیات این شهرستان، اظهار کرد: همه می‌دانیم که انگیزه مردم در ارتباط با بازسازی عتبات عالیات چیست، مردمی که از جان، مال و جوان خود برای حفظ قرآن و سیره اهل‌ بیت(ع) گذشتند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با بیان اینکه انقلاب جهت‌ها و شیوه‌ها را برای افرادی که علاقه‌مند هستند تدوین کرده است، تصریح کرد: در ایام رحلت امام راحل و روز ۱۵ خرداد شاهد حضور خوب مردم بزرگوار در کنار حرم امام راحل بوده‌ایم.

 

این مسؤول افزود: منشأ این موضوع از معرفت، دلدادگی، اطاعت و همراهی آنان با اسلام و انقلاب است و علامت این دلدادگی را نیز مشاهده کردیم.

 


یوسفی با اشاره به اینکه ائمه(ع) نیازی به بارگاه، پرچم، اشک و ناله ما ندارند، تأکید کرد: آنچه که هست مربوط به هویت، شخصیت دینی و جایگاه تشیع است و مردم بامعرفت ایران در کنار همه شیعیان و آزادمردانی که آزادانه می‌اندیشند در صحنه برای این موضوع حضور دارند.

 

وی ادامه داد: در ستاد بازسازی عتبات عالیات زحمات فراوانی کشیده شده است و از طرف دیگر افرادی کمک‌ کردند که به‌ جرأت می‌توان گفت حتی حرم امام رضا(ع) را زیارت نکرده‌ بودند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ خاطرنشان کرد: این افراد به همان اندازه‌ای که حب و ارادت به اهل‌ بیت(ع) داشتند کمک کرده و امروز در نزد اهل‌ بیت(ع) دارای جایگاه والایی هستند.

 

این مسؤول افزود: به همت مسؤولان ستاد عتبات عالیات و مردم ولایت‌مدار سیمرغ این شهرستان بر اساس سهمیه خود در استان و کشور رتبه نخست را کسب کرده و مردم نیز حضور خوبی داشتند.

 

یوسفی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تذهیب، تزکیه، ماه توجه و کمک‌رسانی است، اظهار کرد: دشمن به‌دنبال این است که قداست‌ها و حرمت‌ها را در این ماه بشکند.

 

وی ادامه داد: یک عده می‌خواهند حرمت‌شکنی کنند و در این ماه مبارک قصد از بین بردن قباحت را دارند.

 

یوسفی در پایان گفت: حرمت ماه مبارک رمضان در شهرستان بر همه واجب است و مسؤولان نیز به این امر توجه دارند.

ارسال دیدگاه

بدون واسطه با مسئولین در ارتباط باشید
کانال تلگرام سیمرغ ما
کانال تلگرام سیمرغ ما
بازارچه مجازی اقتصاد مقاومتی
عصر ساری
جویباران|پایگاه خبری تحلیلی شهرستان جویبار
پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین
مرجع اخبار مازندران